Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
28.10.2021
29.10.2021
10:00 - Позачергове пленарне засідання XIІ сесії селищної ради Позачергове пленарне засідання XIІ сесії селищної ради
1) Про утворення старостинських округів
2) Про внесення змін до комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності на території Дворічанської селищної ради Харківської області на 2021-2024 роки затвердженої рішенням селищної ради від 04 березня 2021 року №229-VIII
3) Про внесення змін до бюджету Дворічанської селищної територіальної громади на 2021 рік, затвердженого рішенням селищної ради від 19 січня 2021 року № 25-VІІI (з змінами)
4) Про внесення змін до рішення Дворічанської селищної ради від 08 грудня 2020 № 10-VIII «Про затвердження Плану діяльності селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів у 2021 році»
5) Про розроблення проектно-кошторисної документації
6) Про прийняття майна у комунальну власність Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області
7) Земельні питання
8) Різне
Організатор:Галина Турбаба Час проведення:29.10.2021 10:00 Місце проведення:велика зала адмінбудинку (смт Дворічна, вул.Слобожанська, буд.8)

Докладніше
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Пройшла перша сесія Дворічанської селищної ради
Пройшла перша сесія Дворічанської селищної ради

Пройшла перша сесія Дворічанської селищної ради

8 грудня відбулося пленарне засідання першої сесії Дворічанської селищної ради Куп’янського району восьмого скликання.

8 грудня  відбулося пленарне засідання першої сесії Дворічанської селищної ради Куп’янського району  восьмого скликання. Засідання відкрила голова Дворічанської селищної територіальної виборчої комісії К.В.Лісовець, яка інформувала  про результати виборів депутатів Дворічанської селищної  ради VIII скликання  та Дворічанського селищного голови на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Цю інформацію було взято до відома та прийнято рішення про початок повноважень  26 обраних депутатів Дворічанської селищної ради та  Дворічанського селищного голови Галини Турбаби. Згідно чинного законодавства шляхом таємного   голосування секретарем Дворічанської селищної ради обрано Людмилу Глотову.  Депутати утворили 5 постійних комісій селищної ради, затвердили положення про постійні комісії, структуру апарату та виконавчих органів селищної ради. відповідно до прийнятого закону  щодо впорядкування  питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування було прийнято рішення про реорганізацію сільських рад шляхом приєднання до Дворічанської селищної ради. Таким чином, на першому пленарному зсіданні вирішили  організаційні питання діяльності ради. Депутати вирішили найближчим часом  зібратися на друге пленарне засідання для продовження вирішення організаційних питань.

Пленарне засідання пройшло в робочій атмосфері. До цього закликала у своїй промові Галина Турбаба, подякувавши за довіру. Селищний голова виразила сподівання, що депутати селищної ради, прийшовши у раду від різних політичних партій, залишили політичні баталії, мітинги,  вимоги, і налаштувалися на спільну роботу. А працювати є над чим, починаючи від вирішення організаційних питань, завершення бюджетного року, до  впорядкування питань власності  між селищною та районною радою, затвердження бюджету на наступний рік, роботи установ та організацій у новій адміністративно-територіальній одиниці, надання якісних послуг громадянам. Буде складно, тому необхідно об’єднувати зусилля усіх небайдужих,  усіх, хто йшов на вибори під гаслами працювати для людей, для громади.

 

                      

 

 

 

Альбом: Перша сесія Дворічанської селищної ради
Альбом: Перша сесія Дворічанської селищної ради
Альбом: Перша сесія Дворічанської селищної ради
Альбом: Перша сесія Дворічанської селищної ради
Альбом: Перша сесія Дворічанської селищної ради
Фото газета "Дворічанський край"
Фото газета "Дворічанський край"
Переглядів: 463
Дата публікації: 17:13 08.12.2020
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>