Селищний голова

 

Турбаба Галина Григорівна

Звернення Дворічанського селищного голови
Звернення Дворічанського селищного голови

Поділитися новиною:

Звернення Дворічанського селищного голови

Шановні земляки! Звернутися до вас змушує ситуація, що склалася після виборів у процесі організації роботи новобраної Дворічанської селищної ради

До складу ради обрано 26 депутатів від 4 політичних партій. Віддаючи свої голоси за депутатів, ви  надіялися, що вони будуть працювати на благо громади, як і обіцяли всі під час виборчої кампанії. Обрані депутати мають нести відповідальність перед тими людьми, які їх підтримали. Вчорашнє пленарне засідання селищної ради було заблоковане 16 депутатами, які ввійшли до групи «За Дворічанщину» - представниками політичних партії «Блок Світличної «Разом», Блок Кернеса «Успішний Харків», «Слуга народу». Ми не створюємо виконавчі органи ради, які повинні  розпочати роботу по  формуванню бюджету, мережі закладів на наступний рік. Ми не думаємо про те, що  завтра люди мають звернутись  до посадовця  за вирішенням  свого питання на місці, а не їхати в громаду чи в район. З незрозумілих причин депутати  цієї групи  не мають права власного голосу, а підкоряються керівникам. Пояснити підстави для такого голосування не можуть. Зараз вам  говорять про узурпацію влади Турбабою… Обравши таємним голосуванням  переважною більшістю голосів запропонованого  селищним головою на підставі чинного законодавства секретаря селищної ради, ми діяли  в правовому полі. Через тиждень  пропонують достроково припинити його повноваження без будь-яких на те підстав. Тоді будуть розглядатись питання порядку денного,  які повинні були розглянути  вчора.

Депутати – члени постійних комісій, які  на засіданнях комісій підтримували запропоновані проєкти рішень, на пленарному засіданні голосують проти їх прийняття, бо так їм веліли керівники. А вони не узурпували владу,  не даючи змоги  депутатам  виразити своє волевиявлення, присвоївши собі право  вирішувати за депутатів їх ставлення, позбавивши права приймати рішення?

А чи потрібні тоді 26 обраних жителями депутатів, може тоді залишити 4 керівників фракцій чи груп?...

         З повагою, Галина Турбаба

Web-адреса: dvor-selrada.gov.ua/news/id/13558 | Переглядів: 1348Дата публікації: 15:37 18.12.2020
Пошук
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада