Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
28.10.2021
29.10.2021
10:00 - Позачергове пленарне засідання XIІ сесії селищної ради Позачергове пленарне засідання XIІ сесії селищної ради
1) Про утворення старостинських округів
2) Про внесення змін до комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності на території Дворічанської селищної ради Харківської області на 2021-2024 роки затвердженої рішенням селищної ради від 04 березня 2021 року №229-VIII
3) Про внесення змін до бюджету Дворічанської селищної територіальної громади на 2021 рік, затвердженого рішенням селищної ради від 19 січня 2021 року № 25-VІІI (з змінами)
4) Про внесення змін до рішення Дворічанської селищної ради від 08 грудня 2020 № 10-VIII «Про затвердження Плану діяльності селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів у 2021 році»
5) Про розроблення проектно-кошторисної документації
6) Про прийняття майна у комунальну власність Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області
7) Земельні питання
8) Різне
Організатор:Галина Турбаба Час проведення:29.10.2021 10:00 Місце проведення:велика зала адмінбудинку (смт Дворічна, вул.Слобожанська, буд.8)

Докладніше
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Звернення Дворічанського селищного голови
Звернення Дворічанського селищного голови

Звернення Дворічанського селищного голови

Шановні земляки! Звернутися до вас змушує ситуація, що склалася після виборів у процесі організації роботи новобраної Дворічанської селищної ради

До складу ради обрано 26 депутатів від 4 політичних партій. Віддаючи свої голоси за депутатів, ви  надіялися, що вони будуть працювати на благо громади, як і обіцяли всі під час виборчої кампанії. Обрані депутати мають нести відповідальність перед тими людьми, які їх підтримали. Вчорашнє пленарне засідання селищної ради було заблоковане 16 депутатами, які ввійшли до групи «За Дворічанщину» - представниками політичних партії «Блок Світличної «Разом», Блок Кернеса «Успішний Харків», «Слуга народу». Ми не створюємо виконавчі органи ради, які повинні  розпочати роботу по  формуванню бюджету, мережі закладів на наступний рік. Ми не думаємо про те, що  завтра люди мають звернутись  до посадовця  за вирішенням  свого питання на місці, а не їхати в громаду чи в район. З незрозумілих причин депутати  цієї групи  не мають права власного голосу, а підкоряються керівникам. Пояснити підстави для такого голосування не можуть. Зараз вам  говорять про узурпацію влади Турбабою… Обравши таємним голосуванням  переважною більшістю голосів запропонованого  селищним головою на підставі чинного законодавства секретаря селищної ради, ми діяли  в правовому полі. Через тиждень  пропонують достроково припинити його повноваження без будь-яких на те підстав. Тоді будуть розглядатись питання порядку денного,  які повинні були розглянути  вчора.

Депутати – члени постійних комісій, які  на засіданнях комісій підтримували запропоновані проєкти рішень, на пленарному засіданні голосують проти їх прийняття, бо так їм веліли керівники. А вони не узурпували владу,  не даючи змоги  депутатам  виразити своє волевиявлення, присвоївши собі право  вирішувати за депутатів їх ставлення, позбавивши права приймати рішення?

А чи потрібні тоді 26 обраних жителями депутатів, може тоді залишити 4 керівників фракцій чи груп?...

         З повагою, Галина Турбаба

Переглядів: 1546
Дата публікації: 15:37 18.12.2020
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>