Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Звернення Дворічанського селищного голови
Звернення Дворічанського селищного голови

Звернення Дворічанського селищного голови

Шановні земляки! Ми з вами пройшли складний шлях перших виборів Дворічанської селищної ради та Дворічанського селищного голови Куп"янського району Харківської області

Депутати почали роботу, але продовжувалась вона недовго. Друге пленарне засідання, з питаннями, обговореними на засіданнях комісій, було зірване 16 депутатами  депутатської групи «За Дворічанщину». В результаті їх дій ми не можемо затвердити бюджет на наступний рік. Всі наші установи - школи, терцентр, лікарні та інші - перейшли до власності Куп’янського району, ми не  можемо їх фінансувати з початку року. Усвідомивши свою відповідальність за зрив сесії, депутатська група  почала шукати вихід. І не знайшла нічого іншого, як просити скликати сесію наступного дня з новим питанням: достроковим припиненням повноважень секретаря ради, яку  обрали таємним голосуванням 26 голосами за кандидатуру. Підстав, причин для такого рішення немає. Потім додалися питання про призначення заступників голови, які ще не обговорювалися. Голову почали обвинувачувати в одноосібному призначенні на посади. Жодного призначення Дворічанський селищний голова ще не зробив. 

23 грудня розгляд питань знову не відбувся. Ми не можемо домовитись з депутатською групою «За Дворічанщину» бути  і за дворічан, а не проти них. Вони не захотіли вирішувати  питання робочі, їх цікавлять посади  виконавчих органах, хоча всі йшли  у депутати.

  З повагою, Галина Турбаба

 

Переглядів: 1473
Дата публікації: 17:06 23.12.2020
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>