Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Новорічне вітання Дворічанського селищного голови Галини Турбаби
Новорічне вітання Дворічанського селищного голови Галини Турбаби

Новорічне вітання Дворічанського селищного голови Галини Турбаби

Дорогі дворічани!

 

         Від імені депутатського корпусу вітаю вас з Новим 2021  роком та Різдвом Христовим!

Зустрічаючи новий рік, ми з вдячністю згадуємо рік, який минув. Були в ньому досягнення й перемоги, серйозні виклики часу й проблеми, вирішення яких зробило нас сильнішими й мудрішими. Рік, що минає приніс нам багато різних подій. Проведені місцеві вибори. Пройшли зміни в адміністративно-територіальному устрої:  наша територія ввійшла до складу Куп’янського району; змінилася територіальна організація влади: всі ми тепер у складі Дворічанської селищної ради, немає місцевих рад, а старости ще не призначені; тільки формуються виконавчі органи  селищної ради; відсутня практика  роботи в нових умовах; недосконале законодавство. Майже весь рік пройшов в умовах карантину, через що змінився наш спосіб життя.

Були і розчарування і надії, що не збулися.  Та була щоденна праця  трудівників полів і ферм, проводилися будівельні і ремонтні роботи. Виконували свою роботу працівники бюджетної сфери. В рік 75-річчя Великої Перемоги над фашистськими загарбниками віддали шану ветеранам війни і тилу, вклонилися дітям війни,  поклали квіти до меморіалів та пам’ятників. Добрим словом  і добрими вчинками вшановували пам’ять наших видатних земляків, так вихованці Почесного громадянина Дворічанського району В.І.Глушка встановили меморіальну дошку на честь свого Вчителя.          Представники підростаючого покоління порадували нас своїми творчими, науковими успіхами, беручи участь у різних  конкурсах, оглядах, що проводилися дистанційно,  юні спортсмени також мали перемоги.

Дякуємо усім за працю, за активну життєву позицію, за патріотизм, що проявляється не в словах, а в ділах.

Новий рік та Різдво Христове – яскрава ялинка, святкові подарунки, душевна гармонія і довгоочікуваний відпочинок серед найдорожчих людей. Адже ці чарівні зимові свята наповнюють всіх нас життєвою енергією, дарують світлі надії.

Нехай наступний, 2021 рік, буде стабільним та успішним, доля завжди буде прихильною до вас і ваших родин. Нехай цей рік щасливою різдвяною зіркою засяє у ваших оселях і принесе сімейний затишок, щастя, достаток, здоров’я, здійснення планів, мрій і сподівань

          Щасливого вам Нового року та добрих Різдвяних свят!

Дворічанський селищний голова

Галина Турбаба

Переглядів: 265
Дата публікації: 09:38 31.12.2020
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>