Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

1 січня 2021 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2020 рік
1 січня 2021 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2020 рік

1 січня 2021 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2020 рік

1 січня 2021 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2020 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Щорічна кампанія електронного декларування триватиме до 31 березня 2021 року.

Під час заповнення декларацій важливо враховувати зміни, пов’язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства. Суб’єктам декларування необхідно завчасно перевірити актуальність адреси своєї електронної поштової скриньки та чинність кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Перед початком роботи з Реєстром декларацій необхідно переконатись у наявності усієї необхідної інформації для заповнення декларації. НАЗК провело модернізацію Реєстру електронних декларацій, завдяки якій Реєстр декларацій став зручнішим для суб’єктів декларування, а саме: Тепер персональні дані в чернетках документів не зникають. Суб’єкт декларування може заповнювати документи з різних пристроїв та з різними кваліфікованими електронними підписами (КЕП). Декларант може переглянути й завантажити всі подані ним документи з персональними даними у форматі HTML і PDF зі свого кабінету. Зручніша робота з КЕП. У разі використання декларантом декількох КЕП відсутня необхідність проводити процедуру зміни КЕП у Реєстрі декларацій. Відтепер у Реєстрі декларацій можливо подати повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента в електронній формі. Раніше суб’єкти декларування повинні були подавати їх тільки в паперовій формі. Зверніть увагу, що через набуття чинності закону, який частково відновлює повноваження НАЗК, декларанти знову можуть подати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані в електронному вигляді в Реєстрі декларацій.

https://buhgalter.com.ua/news/zapobigannya-ta-protydiya-koruptsii/1-sichnya-2021-roku-rozpochavsya-chergoviy-etap-podannya-shchorichnih/
 

Переглядів: 187
Дата публікації: 14:44 06.01.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>