Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Відбулося пленарне засідання ІІ сесії Дворічанської селищної ради
Відбулося пленарне засідання ІІ сесії Дворічанської селищної ради

Відбулося пленарне засідання ІІ сесії Дворічанської селищної ради

19 січня 2020 року

19 січня відбулося пленарне засідання ІІ сесії Дворічанської селищної ради. Питання порядку денного були попередньо обговорені на засіданнях профільних постійних комісій. Комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку провела два засідання з обговорення проекту селищного бюджету на 2021 рік. Після розгляду питання про включення депутата Кащі В.В. до складу постійної комісії з питань соціального захисту, гуманітарних питань було закрите п’яте пленарне засідання І сесії та відкрите пленарне засідання ІІ сесії. Були прийняті важливі для  життєдіяльності громади рішення щодо  прийняття у комунальну власність селищної ради власності, закладів та прав засновника, земель державної власності. Депутати внесли зміни до рішення про  обрання постійних комісій. Рішення про створення відділів як юридичних осіб публічного права  без затвердження положень про них та про дострокове припинення повноважень секретаря не набрали необхідної кількості голосів депутатів. Натомість,  не з першої спроби, після перерви для консультацій, були прийняті рішення про створення фінансового відділу; відділу освіти, молоді та спорту; відділу культури селищної ради, затверджені положення про ці відділи, які необхідні для реєстрації юридичних осіб не лише у державному реєстрі, а і в інших інстанціях. Був затверджений бюджет на 2021 рік, затверджена програма підтримки закладів освіти.  Також були прийняті рішення із земельних питань за заявами  від громадян: затвердження проєктів землеустрою; передачі земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Таким чином, були прийняті дуже важливі і  необхідні рішення, які мали б бути  прийняті ще місяць тому. За цей місяць  можна було б встигнути  внести зміни  до установчих документів закладів,  затвердити кошториси, розпочати тендерні процедури на поставки газу, теплопостачання, електроенергію, продукти харчування та інше.

Вдячні всім депутатам, які  голосували за прийняття рішень на ІІ сесії. Сподіваємось, що налаштування на роботу задля  громади  буде супроводжувати нас і надалі.

(Фото А.Фоміна)

Переглядів: 302
Дата публікації: 16:31 20.01.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>