Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

 

Вітання Дворічанського селищного голови Галини Турбаби
Вітання Дворічанського селищного голови Галини Турбаби

Поділитися новиною:

Вітання Дворічанського селищного голови Галини Турбаби

Шановні земляки! 78 років тому Дворічанщина була визволена від фашистських загарбників, в лютому 1943 року  відлунали останні залпи війни у нашому краї

Давно загоїлися рани, зрівнялися окопи, але людська пам’ять знову і знову повертається до минулого. На боротьбу з фашистськими загарбниками постав увесь народ. Вже з перших днів - хто на фронті, а хто в підпіллі, як могли, боролися за звільнення своєї країни від ненависного ворога, самовідданою працею в тилу наближали перемогу.

 

Пройшли роки, багатьох із переможців немає серед нас, але пам’ять про їх подвиг живе, нагадує про себе братськими могилами, пам’ятниками, біля яких за народною традицією ми збираємось 9 травня. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту- хто наближав перемогу ціною власного життя. Ми вдячні кожному з вас, шановні ветерани, за мужність у боях, за щоденну сумлінну працю у післявоєнні часи. Низько схиляємо голови перед пам’яттю полеглих воїнів і тих, хто помер від ран у повоєнні роки. Цю пам’ять повинні нести у вічність нові покоління.

У  цей пам’ятний, світлий, святковий і водночас сумний день ми повинні вкотре усвідомити значення таких слів, як мир, порозуміння і примирення.

Бажаю всім дворічанам добра і здоров'я, щастя, миру і здійснення усіх добрих надій.

         З повагою,

Дворічанський селищний голова Галина ТУРБАБА

 

Web-адреса: dvor-selrada.gov.ua/news/id/13701 | Переглядів: 96Дата публікації: 08:32 02.02.2021
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада