Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Вітання Дворічанського селищного голови Галини Турбаби
Вітання Дворічанського селищного голови Галини Турбаби

Вітання Дворічанського селищного голови Галини Турбаби

Шановні земляки! 78 років тому Дворічанщина була визволена від фашистських загарбників, в лютому 1943 року  відлунали останні залпи війни у нашому краї

Давно загоїлися рани, зрівнялися окопи, але людська пам’ять знову і знову повертається до минулого. На боротьбу з фашистськими загарбниками постав увесь народ. Вже з перших днів - хто на фронті, а хто в підпіллі, як могли, боролися за звільнення своєї країни від ненависного ворога, самовідданою працею в тилу наближали перемогу.

 

Пройшли роки, багатьох із переможців немає серед нас, але пам’ять про їх подвиг живе, нагадує про себе братськими могилами, пам’ятниками, біля яких за народною традицією ми збираємось 9 травня. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту- хто наближав перемогу ціною власного життя. Ми вдячні кожному з вас, шановні ветерани, за мужність у боях, за щоденну сумлінну працю у післявоєнні часи. Низько схиляємо голови перед пам’яттю полеглих воїнів і тих, хто помер від ран у повоєнні роки. Цю пам’ять повинні нести у вічність нові покоління.

У  цей пам’ятний, світлий, святковий і водночас сумний день ми повинні вкотре усвідомити значення таких слів, як мир, порозуміння і примирення.

Бажаю всім дворічанам добра і здоров'я, щастя, миру і здійснення усіх добрих надій.

         З повагою,

Дворічанський селищний голова Галина ТУРБАБА

 

Переглядів: 170
Дата публікації: 08:32 02.02.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>