Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

До уваги керівників підприємств аграрного сектору.
До уваги керівників підприємств аграрного сектору.

До уваги керівників підприємств аграрного сектору.

Громадська організація «Аналітичний центр Аграрного союзу України» запрошує взяти участь у тренінгу, присвяченому підготовці підприємства до виконання вимог до безпечності харчової продукції, які висуваються на міжнародних ринках.

Тренінг проводиться в рамках проекту з підготовки підприємств до державних перевірок та наступного виконання вимог законодавства ЄС, який реалізує ТО «Аналітичний центр Аграрного союзу України» у партнерстві з Торгово-промисловою палатою України за підтримки програми МАТРА Посольства Нідерландів в Україні.

Під час тренінгу слухачі отримають інформацію про основні нормативні документи ЄС, які стосуються безпечності харчових продуктів, ознайомляться з тим, яким чином працює сучасна система ринкового контролю, сформують уявлення про те, які норми чинного законодавства України є предметом державних перевірок і як це пов’язане з виконанням вимог міжнародних ринків, отримають «дорожню карту» підготовки свого підприємства до виконання вимог ЄС і до державних перевірок як першого етапу цього процесу. Інтерактивна програма тренінгу дозволить переглядати презентації доповідачів у зручний час і безпосередньо звертатися до текстів нормативних актів України та ЄС.

Тренінг буде проведений у дистанційному режимі 23 березня 2021 року о10:00 на майданчику youtubeТПП України за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UCumdL6utYjCDxeW0q4RoIGg/live

Про бажання взяти участь у тренінгу повідомити за адресою: novaenergy78@gmail.comабо зареєструватися на тренінг через форму: https://docs.google.eom/forms/d/e/lFAIpQLSf8JWc6aReVCsdIWruBH30zMaEMokD9ST-_mj3-kUgifPKWvA/viewform

Переглядів: 125
Дата публікації: 10:11 19.03.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>