Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Пошук
Анонс подій
22.04.2021
08:30 - Засідання постійної комісії селищної ради з питань соціального захисту, гуманітарних питань Засідання постійної комісії селищної ради з питань соціального захисту, гуманітарних питань Організатор:Не визначено! Час проведення:22.04.2021 08:30 Місце проведення:адмінбудинок селищної ради каб. № 36, ІІ поверх
10:00 - V сесії селищної ради VІІІ скликання V сесії селищної ради VІІІ скликання
1) Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Дворічанського селищної територіальної громади на 2021 рік
2) Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області
3) Про внесення змін до бюджету Дворічанської селищної територіальної громади на 2021 рік, затвердженого рішенням селищної ради від 19 січня 2021 року № 25-VІІI
4) Про прийняття установи, засновником якої є Дворічанська районна рада, зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Дворічанського району у комунальну власність Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області та прийняття прав засновника радіокомпанії Дворічанщини «Приоскіля» Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області
5) Про прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Дворічанського району у комунальну власність Дворічанської селищної ради Куп’янского району Харківської області
6) Земельні питання.
7) Різне
Організатор:Дворічанський селищний голова Час проведення:22.04.2021 10:00 Місце проведення:велика зала адмінбудинку (смт Дворічна, вул.Слобожанська, буд.8)

Докладніше
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та жителі Дворічанської селищної громади!
Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та жителі Дворічанської селищної громади!

Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та жителі Дворічанської селищної громади!

Про проведення на території Дворічанської селищної ради у квітні – травні 2021 року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та у рамках акції - Дня благоустрою у 2021 році.

З приходом весни та тепла з’являється бажання бачити територію селищної ради чистою та охайною, яка так потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення.

Навесні вже традиційно, з метою створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, відновлення належної чистоти і порядку після зимового періоду, на території селищної ради у квітні-травні проходить щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»та у рамках акції - день благоустрою, який зазвичай припадає на третю суботу квітня.

Окрім комунальників, на яких безпосередньо покладені обов’язки з наведення благоустрою на території селищної ради, санітарний стан своїх прилеглих територій повинні контролювати керівники підприємств, установ і організацій, а також населення.

Отже, для забезпечення екологічного благополуччя жителів громади, збереження зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку на території населених пунктів селищної ради, закликаємо всіхз 1 квітня по 26 квітня  2021 рокудолучитись дозаходів по прибиранню території населених пунктів, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, зокрема провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених територій запідприємствами, установами, організаціямита іншими суб’єктами господарювання не залежно від форм власності, смуг відведення автомобільних доріг та вулиць, навести лад на територіях приватних садиб, вулицях, господарських територіях та під’їздах.

Наголошуємо, що дотримання правил благоустрою є обов’язковим для виконання,а їх порушення передбачає адміністративну відповідальність.

Проведення вищевказаних заходів необхідно забезпечити з дотриманням карантинних обмежень: кількість учасників заходу не повинно перевищувати 20 осіб, дотримання фізичної дистанції між учасниками не менш, як 1,5 метра.

Кожен повинен розуміти, що чистота населених пунктів селищної ради залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашої селищної ради, і взагалі, пам’ятаємо – чисто не там де прибирають, а там де не смітять!

Переглядів: 68
Дата публікації: 10:15 30.03.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>