Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та жителі Дворічанської селищної громади!
Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та жителі Дворічанської селищної громади!

Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та жителі Дворічанської селищної громади!

Про проведення на території Дворічанської селищної ради у квітні – травні 2021 року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та у рамках акції - Дня благоустрою у 2021 році.

З приходом весни та тепла з’являється бажання бачити територію селищної ради чистою та охайною, яка так потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення.

Навесні вже традиційно, з метою створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, відновлення належної чистоти і порядку після зимового періоду, на території селищної ради у квітні-травні проходить щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»та у рамках акції - день благоустрою, який зазвичай припадає на третю суботу квітня.

Окрім комунальників, на яких безпосередньо покладені обов’язки з наведення благоустрою на території селищної ради, санітарний стан своїх прилеглих територій повинні контролювати керівники підприємств, установ і організацій, а також населення.

Отже, для забезпечення екологічного благополуччя жителів громади, збереження зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку на території населених пунктів селищної ради, закликаємо всіхз 1 квітня по 26 квітня  2021 рокудолучитись дозаходів по прибиранню території населених пунктів, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, зокрема провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених територій запідприємствами, установами, організаціямита іншими суб’єктами господарювання не залежно від форм власності, смуг відведення автомобільних доріг та вулиць, навести лад на територіях приватних садиб, вулицях, господарських територіях та під’їздах.

Наголошуємо, що дотримання правил благоустрою є обов’язковим для виконання,а їх порушення передбачає адміністративну відповідальність.

Проведення вищевказаних заходів необхідно забезпечити з дотриманням карантинних обмежень: кількість учасників заходу не повинно перевищувати 20 осіб, дотримання фізичної дистанції між учасниками не менш, як 1,5 метра.

Кожен повинен розуміти, що чистота населених пунктів селищної ради залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашої селищної ради, і взагалі, пам’ятаємо – чисто не там де прибирають, а там де не смітять!

Переглядів: 235
Дата публікації: 10:15 30.03.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>