Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
17.02.2022
10:00 - ХV сесія селищної ради VІІІ скликання ХV сесія селищної ради VІІІ скликання
1) Про затвердження звіту про виконання бюджету Дворічанської селищної територіальної громади за 2021 рік
2) Про внесення змін до бюджету Дворічанської селищної територіальної громади на 2022 рік, затвердженого рішенням селищної ради від 23 грудня 2021 року № 5064 –VІIІ
3) Про затвердження рішення постійної комісії селищної ради з питань бюджету , соціально-економічного розвитку
4) Про визначення видів громадських робіт та переліку об’єктів для відбування таких робіт для порушників та засуджених
5) Про визначення видів суспільно корисних робіт та переліку об’єктів для відбування таких робіт для порушників
6) Про затвердження Програми проведення громадських робіт на території Дворічанської селищної ради на 2022 рік.
7) Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративної послуги
8) Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області
9) Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються безпосередньо адміністратором відділу «Центр надання послуг» Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області
10) Про відшкодування різниці між розміром диференційованої плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) та вартістю цих послуг у 2022 році
11) Про надання базової послуги «соціальна адаптація» у 2022 році за рахунок бюджетних коштів
12) Про затвердження тарифів на соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) у 2022 році
13) Про план роботи Дворічанської селищної ради на 2022 рік
14) Про проведення звітів депутатів Дворічанської селищної ради VIII скликання
15) Про оптимізацію мережі закладів культури Дворічанської селищної ради
16) Про структуру, загальну чисельність апарату Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області та її виконавчих органів
17) Про затвердження структури Центру соціальних служб Дворічанської селищної ради Куп'янського району Харківської області
18) Питання власності
19) Земельні питання
20) Різне
Організатор:Дворічанська селищна рада Час проведення:17.02.2022 10:00 Місце проведення:велика зала адмінбудинку (смт Дворічна, вул.Слобожанська, буд.8)

Докладніше
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Хід проведення акції «За чисте довкілля»
Хід проведення акції «За чисте довкілля»

Хід проведення акції «За чисте довкілля»

та низку інших питань було розглянуто на нараді з керівниками організацій та установ селищної ради

Низку важливих питань було розглянуто в ході наради, яка відбулась сьогодні у великій залі засідань під керівництвом Дворічанського селищного голови Галини Турбаби.
Зокрема, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури та власності Олена Острянін інформувала про проведення традиційної щорічної весняної акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою на території селищної ради у 2021 році:  санітарної очистки та прибирання прилеглих та закріплених за підприємствами, установами, організаціями, іншими суб’єктами господарювання не залежно від форм власності територій, смуг відведення автомобільних доріг та вулиць, наведення порядку на територіях приватних садиб, вулицях, господарських територіях та під’їздах. Довела до керівників затверджені межі територій для прибирання.
Головний інспектор сектору ДСНС Олексій Пролагаєв звернувся до учасників наради з проханням неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки в умовах природного довкілля: не спалювати суху траву та залишки рослинності, не провокувати таким чином виникнення пожеж, котрі можуть завдати чимало шкоди.
"Відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ та НС ХОДА протоколу № 8 від 02.04.2021 року, у зв’язку з підвищенням захворюваності на COVID-19 заклади загальної середньої освіти селищної ради прийняли рішення освітній процес для учнів 1-11 класів продовжити з використанням технологій дистанційного навчання з 08 квітня поточного року" - повідомила начальник відділу освіти селищної ради Наталія Коваль. Також зазначила, що заклади дошкільної освіти селищної ради продовжують працювати у звичному режимі. 
Про епідситуацію з коронавірусної хвороби (COVID -19) інформував начальник Дворічанського районного лабораторного відділення Куп’янської міськміжрайонної філії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» Олександр Ткаченко, який повідомив присутніх, що за останній тиждень  зареєстровано  20  -  нових випадків захворювання.
Директор КНП ЦПМСД Дворічанської селищної ради Юлія Грінаковська поінформувала учасників наради, що 29 березня Дворічна отримала перші 100 доз вакцини від COVID-19 AstraZeneca (Covishield). Ця вакцина в Україну надійшла з Індії. Першочергово щеплюють медичних працівників, людей похилого віку, в категорії 80+, працівників ДСНС та ін.
На території селищної ради розпочато ямковий ремонт доріг державної власності, про що повідомив начальник Дворічанської філії райавтодору Валерій Олійник. Про наведення належного санітарного стану та заходів з благоустрою селищної ради інформував Дмитро Стоянов, начальник КП "Дворічна".
У ході наради керівники організацій та установ селищної ради висловили свої пропозиції щодо організації та проведення Дня довкілля, які були взяті до уваги.
 
 
 

 

 
 
Альбом: Хід проведення акції «За чисте довкілля»
Альбом: Хід проведення акції «За чисте довкілля»
Альбом: Хід проведення акції «За чисте довкілля»
Альбом: Хід проведення акції «За чисте довкілля»
Альбом: Хід проведення акції «За чисте довкілля»
Альбом: Хід проведення акції «За чисте довкілля»
Альбом: Хід проведення акції «За чисте довкілля»
Альбом: Хід проведення акції «За чисте довкілля»
Альбом: Хід проведення акції «За чисте довкілля»
Альбом: Хід проведення акції «За чисте довкілля»
Переглядів: 192
Дата публікації: 16:09 06.04.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>