Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Міжнародний виставковий центр інформує
Міжнародний виставковий центр інформує

Міжнародний виставковий центр інформує

До уваги виробничих, комерційних підприємств та установ громади

У квітні 2021 року на території Міжнародного виставкового центру за адресою: м. Київ, Броварський проспект. 15 (ст. метро “Лівобережна”, павільйон 3. вхід З-А) відбудуться виставкові заходи:

 XIII Міжнародна спеціалізована виставка “КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК” (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, засоби промислової автоматизації та інше);

XIII Міжнародна спеціалізована виставка “PlastExpoUA” (технології і обладнання для виробництва і переробки полімерів);

III Міжнародна спеціалізована виставка “Лак&Фарба Expo UA” (лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка):

V Міжнародна спеціалізована виставка “Addit Expo 3D” (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва та 3D друку).

Захід є важливою подією, з якої починається виставковий сезон власних промислових виставок Міжнародного виставкового центру.

Головна мета виставкових проектів - демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України.

Доповненням виставкової експозиції стане актуальна для представлених галузей ділова програма (конференції, семінари, презентації), спрямована на підвищення конкурентоспроможності продукції та задоволення потреб споживачів.

Додаткову інформацію можна отримати в Міжнародному виставковому центрі за адресою: 02002, м. Київ, Броварський пр-т, 15,

тел./факс: (044) 201-11-65, 201-11-56, 201-11-58,

e-mail: plast@iec-expo.com.ua

З інформацією щодо складу учасників та заходів ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті: www. iec-expo.com.ua.

Запрошуємо  Вас  відвідати  спеціалізовані  виставки  та  супутні  заходи.

 

Переглядів: 126
Дата публікації: 16:36 07.04.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>