Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Чорнобиль – біль України
Чорнобиль – біль України

Чорнобиль – біль України

26 квітня Дворічанська центральна районна бібліотека сумує разом з Україною з приводу 35-ї роковини Чорнобильскої катастрофи.

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя.

Драматизм чорнобильської катастрофи не піддається ніякому виміру. Ядерного удару зазнавали все нові території, небезпека радіоактивного ураження загрожувала масам людей, всьому живому. Трагедія і подвиг Чорнобиля сколихнули світ, викликали до життя хвилю милосердя, бажання мільйонів людей допомогти перебороти спільну біду. 

Багато книг описують цю трагедію, але свідчення людей, які пройшли це пекло, безцінні. Ось, наприклад, читачці нашої бібліотеки, Лихачовій Валентині Миколаївні, яка з родиною жила на Поліссі, довелося покинути зону зараження. Вона розповідає про примусове виселення до Дворічної, про біль, який і досі не дає спокою.

Історію В.М.Лихачової можна прослухати на сторінці Дворічанської центральної районної бібліотеки в фейсбуці: https://www.facebook.com/dvorbibl

Альбом: Чорнобиль – біль України
Переглядів: 52
Дата публікації: 11:41 26.04.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>