Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

До уваги керівників підприємств, організацій, установ!
До уваги керівників підприємств, організацій, установ!

До уваги керівників підприємств, організацій, установ!

Служба старших експертів (SES) надає українським підприємствам можливість запросити як консультантів досвідчених німецьких фахівців із багатьох галузей.

SES – це заснована провіднимибізнес-асоціаціями і фінансована урядом Німеччининеприбутковаорганізація, щооб'єднуєпонад 12 000 висококваліфікованихфахівцівпенсійноговіку, готових на волонтерських засадах надаватиконсультаційніпослугималим і середнімпідприємствам, державним структурам, соціальним та освітнімустановам.

Тобто, експерти із різноманітних сфер діяльності, які мають багаторічний професійний досвід, готові на безоплатній основі працювати на будь-якому підприємстві та надати співробітникам допомогу, відповідно до поставлених керівником задач.

Служба Старших Експертів підбере потрібного фахівця, виходячи з запиту замовника та індивідуальної ситуації на підприємстві. Експерти служби допоможуть підвищити кваліфікацію персоналу, нададуть практичну допомогу при вирішенні задач технічного та організаційного характеру (вдосконалення виробництва, організація підприємства, поліпшення якості, навчання персоналу, розробка сучасних концепцій збуту і маркетингу, експорт продукції, модернізація виробництва та інше). 

SESпропонує безкоштовну подачу заявки, оплачує всі ключові видатки (страховки, перельоти, організаційні витрати на залучення експерта).

 

Представник «Фонду німецької економіки

З міжнародного співробітництва в Україні»                                                                    Олексій Назаренко 

 

Контакти:

+ 38(095) 50-14-809 Бондаренко М.М.

Buschstr.2,53113 Bonn

+ 49 (0)228 260 90-0

Fax + 49 (0)228 260 90-77

www.ses-bonn.de

 

Презентація SES

Докладний перелік галузей та кількість зареєстрованих Старших Експертів з мовних знань (in WD30+)

Приклади резюме експертів

Заявка на експертну допомогу

 

 

Переглядів: 35
Дата публікації: 15:32 27.04.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>