Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Про проведення перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку
Про проведення перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку

Про проведення перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку

Дворічаснька селищна рада доводить до відома мешканців, які перебувають на квартирному обліку громадян і потребують поліпшення житлових умов

що відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР та Укрпрофради від 11.12.1984   № 470, на громадян покладено обов’язок щорічного, в період з 1 жовтня по 31 грудня, проходження перереєстрації та надання документів, що підтверджують наявність підстав для перебування на обліку потребуючих поліпшення житлових умов.

Повідомляємо, що відповідно до розпорядження Дворічанського селищного голови від 27.04.2021 № 96 «Про проведення перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку в Дворічанській селищній раді та потребують поліпшення житлових умов», з метою проведення інвентаризації облікових справ громадян та для підтвердження чи спростування підстав перебування на квартирному обліку, з 1 травня 2021 року по 31 липня 2021 року  буде розпочато перереєстрацію.

Для проходження перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку, необхідно поновити документи облікової справи, а саме надати копії документів (при наявності оригіналу):

 1. Паспорт громадянина України та реєстраційний номер облікової картки платника податку (на кожного члена сім'ї).
 2. Довідка про склад сім’ї.
 3. Довідки про реєстрацію місця проживання особи  (форма 13 Правил реєстрації місця проживання) на кожного члена сім’ї (дружина (чоловік) їх малолітні, неповнолітні діти, тощо).
 4. Документ, який посвідчує пільгу заявника при наявності.
 5. Документи, які засвідчують зміни у складі сім’ї (свідоцтво про одруження/розлучення, народження дітей, смерть, тощо).
 6. Технічний паспорт на квартиру/будинок, що перебуває у власності чи користуванні. На державне (комунальне) житло – довідку про займані житлові приміщення (кількість кімнат, житлова та загальна площі, поверх) видану власником або балансоутримувачем.
 7. Довідка з БТІ про наявність чи відсутність за особами, які перебувають на квартирному обліку нерухомого майна.
 8. Інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотеки, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта та членів його сім'ї, які перебувають на квартирному обліку.
 9. Свідоцтва на право власності при наявності (при наявності житла у черговика або члена його сім'ї).
 10. Копія договору найму/піднайму житла (якщо громадяни винаймають житло).
 11. Акт обстеження житлових умов.
 12. Довідка з місця роботи/навчання/РЦЗ/Пенсійного фонду черговика та членів його сім’ї.
 13. Копія довіреності/доручення – для уповноваженої особи.
 14. Інші документи - за необхідності.

Прийом документів проводиться щодня в адмінбудівлі Дворічанської селищної ради  відділом «Центр надання адміністративних послуг» (вулиця Слобожанська, будинок 8, 1 поверх, смт Дворічна) з дотриманням карантинних заходів.

Дні прийому  (крім вихідних та святкових днів): понеділок, вівторок, четвер: з 800 до 1700, середа з 800 до 2000, п’ятниця: з 800 до 1600, без перерви на обід.

Громадяни, які станом на 01.08.2021 не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов.

Отже, звертаємося з проханням до кожного громадянина, що перебуває на обліку, про своєчасне надання зазначених документів до своєї особової справи.

 

 

 

Переглядів: 396
Дата публікації: 10:43 05.05.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>