Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
28.10.2021
29.10.2021
10:00 - Позачергове пленарне засідання XIІ сесії селищної ради Позачергове пленарне засідання XIІ сесії селищної ради
1) Про утворення старостинських округів
2) Про внесення змін до комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності на території Дворічанської селищної ради Харківської області на 2021-2024 роки затвердженої рішенням селищної ради від 04 березня 2021 року №229-VIII
3) Про внесення змін до бюджету Дворічанської селищної територіальної громади на 2021 рік, затвердженого рішенням селищної ради від 19 січня 2021 року № 25-VІІI (з змінами)
4) Про внесення змін до рішення Дворічанської селищної ради від 08 грудня 2020 № 10-VIII «Про затвердження Плану діяльності селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів у 2021 році»
5) Про розроблення проектно-кошторисної документації
6) Про прийняття майна у комунальну власність Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області
7) Земельні питання
8) Різне
Організатор:Галина Турбаба Час проведення:29.10.2021 10:00 Місце проведення:велика зала адмінбудинку (смт Дворічна, вул.Слобожанська, буд.8)

Докладніше
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

«Живе в народі пам'ять вічна»
«Живе в народі пам\

«Живе в народі пам'ять вічна»

З такою назвою була організована книжкова виставка у Дворічанській дитячій бібліотеці напередодні Дня Перемоги.

На ній представлені книги, які розповідають про великий подвиг нашого народу, завдяки якому у роки Другої Світової був переможений та знищений фашизм; а також розповіді дітей - дворічан про своїх прадідусів,  які боролися з фашистами у війні  1941-1945 рр.

В нинішній час, коли вже зовсім мало лишається на землі ветеранів Другої Світової війни, але живе покоління, що спілкувалося з ними, чуло їх розповіді, саме це покоління повинно передати пам'ять про ту страшну та священну війну своїм нащадкам. І тоді, коли внуки і правнуки будуть пам’ятати і вшановувати героїчний подвиг своїх дідів, коли будуть пізнавати справжню історію «з перших вуст», тоді ми можемо сподіватися, що ця трагічна історія  не повториться своїми страшними сторінками.

Саме з цією метою Дворічанська ДБ пропонує всім бажаючим взяти участь в довгостроковій акції «Ми – правнуки героїв». Запрошуємо школярів розповісти про своїх прадідусів та прабабусь, які зі зброєю в руках чи в тилу захищали Батьківщину від фашистів. Розповідь можна скласти в друкованому варіанті (додавши фотографії) або зняти на відео. В Дворічанській ДБ є видання «Книги пам’яті України», присвячене Харківській області та Дворічанському р-ну, яке може допомогти в цій історичній розвідці. Розповіді правнуків ветеранів будуть зберігатися у дитячій бібліотеці, і з ними зможе ознайомитись кожен читач, а відео розповіді – виставлені на сторінці групи у фейсбук.

Першими учасниками нашої довгостокової акції вже стали: Андрій та Василіса Гончаренко, Олександр Мірошніченко та Матвій і Лука Рябоконь.

Сподіваємось, що ініціативу Дворічанської дитячої бібліотеки підтримають не лише бібліотеки Дворічанщини, а й Харківщини, та, можливо, і інші куточки України, і наша загальнонаціональна Книга пам’яті поповниться новими сторінками.

Ольга Рєзнік, заступник директора ЦБС по роботі з дітьми

 

 

Альбом: «Живе в народі пам'ять вічна»
Альбом: «Живе в народі пам'ять вічна»
Альбом: «Живе в народі пам'ять вічна»
Альбом: «Живе в народі пам'ять вічна»
Переглядів: 116
Дата публікації: 15:46 11.05.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>