Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

«Живе в народі пам'ять вічна»
«Живе в народі пам\

«Живе в народі пам'ять вічна»

З такою назвою була організована книжкова виставка у Дворічанській дитячій бібліотеці напередодні Дня Перемоги.

На ній представлені книги, які розповідають про великий подвиг нашого народу, завдяки якому у роки Другої Світової був переможений та знищений фашизм; а також розповіді дітей - дворічан про своїх прадідусів,  які боролися з фашистами у війні  1941-1945 рр.

В нинішній час, коли вже зовсім мало лишається на землі ветеранів Другої Світової війни, але живе покоління, що спілкувалося з ними, чуло їх розповіді, саме це покоління повинно передати пам'ять про ту страшну та священну війну своїм нащадкам. І тоді, коли внуки і правнуки будуть пам’ятати і вшановувати героїчний подвиг своїх дідів, коли будуть пізнавати справжню історію «з перших вуст», тоді ми можемо сподіватися, що ця трагічна історія  не повториться своїми страшними сторінками.

Саме з цією метою Дворічанська ДБ пропонує всім бажаючим взяти участь в довгостроковій акції «Ми – правнуки героїв». Запрошуємо школярів розповісти про своїх прадідусів та прабабусь, які зі зброєю в руках чи в тилу захищали Батьківщину від фашистів. Розповідь можна скласти в друкованому варіанті (додавши фотографії) або зняти на відео. В Дворічанській ДБ є видання «Книги пам’яті України», присвячене Харківській області та Дворічанському р-ну, яке може допомогти в цій історичній розвідці. Розповіді правнуків ветеранів будуть зберігатися у дитячій бібліотеці, і з ними зможе ознайомитись кожен читач, а відео розповіді – виставлені на сторінці групи у фейсбук.

Першими учасниками нашої довгостокової акції вже стали: Андрій та Василіса Гончаренко, Олександр Мірошніченко та Матвій і Лука Рябоконь.

Сподіваємось, що ініціативу Дворічанської дитячої бібліотеки підтримають не лише бібліотеки Дворічанщини, а й Харківщини, та, можливо, і інші куточки України, і наша загальнонаціональна Книга пам’яті поповниться новими сторінками.

Ольга Рєзнік, заступник директора ЦБС по роботі з дітьми

 

 

Альбом: «Живе в народі пам'ять вічна»
Альбом: «Живе в народі пам'ять вічна»
Альбом: «Живе в народі пам'ять вічна»
Альбом: «Живе в народі пам'ять вічна»
Переглядів: 59
Дата публікації: 15:46 11.05.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>