Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
28.10.2021
29.10.2021
10:00 - Позачергове пленарне засідання XIІ сесії селищної ради Позачергове пленарне засідання XIІ сесії селищної ради
1) Про утворення старостинських округів
2) Про внесення змін до комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності на території Дворічанської селищної ради Харківської області на 2021-2024 роки затвердженої рішенням селищної ради від 04 березня 2021 року №229-VIII
3) Про внесення змін до бюджету Дворічанської селищної територіальної громади на 2021 рік, затвердженого рішенням селищної ради від 19 січня 2021 року № 25-VІІI (з змінами)
4) Про внесення змін до рішення Дворічанської селищної ради від 08 грудня 2020 № 10-VIII «Про затвердження Плану діяльності селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів у 2021 році»
5) Про розроблення проектно-кошторисної документації
6) Про прийняття майна у комунальну власність Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області
7) Земельні питання
8) Різне
Організатор:Галина Турбаба Час проведення:29.10.2021 10:00 Місце проведення:велика зала адмінбудинку (смт Дворічна, вул.Слобожанська, буд.8)

Докладніше
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Мирна співпраця між державами
Мирна співпраця між державами

Мирна співпраця між державами

Кожного року у травні місяці відзначається День Європи в Україні.

З цієї нагоди 14 травня в Дворічанській центральній бібліотеці для широкого загалу користувачів організовано книжкову виставку-колаж «Мирна співпраця між державами», на якій представлено цікаву багатожанрову літературу країн Європи. Багато цікавого можна дізнатися про Європейські країни, історію створення та особливості перебування в Європейському Союзі. Співробітництво з Європейським Союзом залишається пріоритетним напрямком зовнішньої політики України на сучасному етапі.

Побачити Європу – мрія кожної людини. Гортаючи сторінки книжок, які зібрані на книжковій виставці, можна пізнати традиції країн та їх звичаї, ознайомитися з серією художньої літератури європейських письменників, які допоможуть читачам відкрити для себе Європу.

Альбом: Мирна співпраця між державами
Переглядів: 101
Дата публікації: 10:30 17.05.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>