Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Звернення Дворічанської селищної ради
Звернення Дворічанської селищної ради

Звернення Дворічанської селищної ради

до Куп’янської районної державної адміністрації щодо заборгованості по виплаті компенсації за перевезення громадян пільгового контингенту

         Фізична особа-підприємець Капленко О.В., який здійснює перевезення пасажирів на території Дворічанської селищної ради, звернувся з листом, в якому  повідомляє, що з 12 травня 2021 року  припиняє перевезення пасажирів за  п’ятьма  маршрутами в зв’язку  з недофінансуванням понесених втрат, а саме: заборгованістю по виплаті компенсацій за перевезення громадян пільгового контингенту, яка станом на 31 грудня 2020 року становить 71467,52 грн.

         Дворічанська селищна рада не має заборгованості, з перевізником  проведені розрахунки за січень-березень поточного року.

         Наявна заборгованість за минулий рік управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації.

З метою уникнення соціальної напруги, для вирішення питання згідно чинного законодавства в умовах реорганізації районних державних адміністрацій просимо винайти шляхи вирішення зазначеного питання.

Схвалено

рішення Дворічанської селищної ради

від 22 квітня 2021 року №976-VІІІ

(V сесія VІІІ скликання)

 

Переглядів: 804
Дата публікації: 15:04 17.05.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>