Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
17.02.2022
10:00 - ХV сесія селищної ради VІІІ скликання ХV сесія селищної ради VІІІ скликання
1) Про затвердження звіту про виконання бюджету Дворічанської селищної територіальної громади за 2021 рік
2) Про внесення змін до бюджету Дворічанської селищної територіальної громади на 2022 рік, затвердженого рішенням селищної ради від 23 грудня 2021 року № 5064 –VІIІ
3) Про затвердження рішення постійної комісії селищної ради з питань бюджету , соціально-економічного розвитку
4) Про визначення видів громадських робіт та переліку об’єктів для відбування таких робіт для порушників та засуджених
5) Про визначення видів суспільно корисних робіт та переліку об’єктів для відбування таких робіт для порушників
6) Про затвердження Програми проведення громадських робіт на території Дворічанської селищної ради на 2022 рік.
7) Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративної послуги
8) Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області
9) Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються безпосередньо адміністратором відділу «Центр надання послуг» Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області
10) Про відшкодування різниці між розміром диференційованої плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) та вартістю цих послуг у 2022 році
11) Про надання базової послуги «соціальна адаптація» у 2022 році за рахунок бюджетних коштів
12) Про затвердження тарифів на соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) у 2022 році
13) Про план роботи Дворічанської селищної ради на 2022 рік
14) Про проведення звітів депутатів Дворічанської селищної ради VIII скликання
15) Про оптимізацію мережі закладів культури Дворічанської селищної ради
16) Про структуру, загальну чисельність апарату Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області та її виконавчих органів
17) Про затвердження структури Центру соціальних служб Дворічанської селищної ради Куп'янського району Харківської області
18) Питання власності
19) Земельні питання
20) Різне
Організатор:Дворічанська селищна рада Час проведення:17.02.2022 10:00 Місце проведення:велика зала адмінбудинку (смт Дворічна, вул.Слобожанська, буд.8)

Докладніше
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

«Калейдоскоп казок»
«Калейдоскоп казок»

«Калейдоскоп казок»

Конкурс авторської казки в Дворічанській дитячій бібліотеці

Навесні 2021 р. в Дворічанській дитячій районній бібліотеці в рамках роботи «Казкової майстерні Джанні Родарі» пройшов селищний конкурс авторської казки. Чому наша майстерня  носить ім’я саме Джанні Родарі?

Джанні Родарі – це письменник, який хотів, щоб усі ми не лише любили читати чи слухати казки, а й самі навчилися їх складати. Заради цього він, ставши вже знаменитим, написав серйозну книгу «Граматика фантазії», у якій показав, що створити казку може будь-хто з нас. Треба лише цього забажати і повчитися. Маючи під руками такий посібник з творчості (навіть з конкретними прийомами складання казок), кожен із нас здатен вигадати власну казку. Саме це і спробували зробити читачі дитячої бібліотеки та бібліотек Дворічанщини. Так, в нашому «Калейдоскопі казок» взяли участь школярі із смт. Дворічна, с. Рідкодуб, с. Богданівське, сел. Тополі, с. П-Іванівка.

Конкурс проходив дистанційно (казки були надіслані до Двочанської ДБ) та анонімно (журі конкурсу не знало імен авторів казок). До складу журі увійшли: Саранді Наталія Михайлівна - учитель української мови та літератури Дворічанського ліцею, Гладка Галина Миколаївна - фахівець групи з реалізації молодіжної політики та організаційної роботи відділу освіти, молоді та спорту Дворічанської селищної ради, Васильєва Ольга Сергіївна – завідувач відділу реклами та зв’язків з громадськістю ТОВ «Дворічанський край».

Завдяки дистанційній формі оцінювання був запрошений ще один член журі, який проживає в Харкові – Андрій Миколайович Печенізький, син нашого відомого земляка, письменника  Миколи Івановича Печеніжського. Письменник та художник, Андрій Печенізький є співробітником редакторського відділу видавництва «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля».  Андрій Миколайович з радістю відгукнувся на нашу пропозицію, і, окрім оцінювання, написав усім учасникам конкурсу звернення, а також кожному автору - напутні слова про його казку, та прислав у подарунок конкурсантам дитячі книги.

Наш «Калейдоскоп казок» виявив не тільки переможців. Окрім цього, всі казки отримали певну номінацію. Отже, за підсумками протоколів журі, місця та номінації розподілилися наступним чином:

В молодшій  віковій категорії Гран-прі та  номінацію «Найкраще перевтілення героїв відомих казок» отримав Нікіта Герасименко, с. Рідкодуб (казка «Колобок, який натрапив на Червону Шапочку»). 1-ше місце та номінація «Яскравий, багатообіцяючий початок» - Дарья Демченко, смт. Дворічна («Казка про Лізку»).  2-ге місце та номінація «Найдобріша казка» - Віолета Мостіпан, с. Богданівське («Казка про жабеня»). 3-тє місце та номінація «Наймудріша казка» - Бердник Олег, смт. Дворічна (казка «Неправильна мрія»). Номінація «Найкраща казкова подорож» - Дарія Богатікова, смт. Дворічна (казка «Зайченя та чарівний глобус»). Номінація «Найкраща виховна казка» - Олександра Піскунова, смт. Дворічна (казка «Лев і Зайченя»). Номінація «Найкращий майбутній сценарій серіалу» - Євгенія Герасименко, с. Богданівське (казка «Чарівні ліки»). Номінація «Найказковіше бачення навколишнього світу» - Дякун Ірина, смт. Дворічна (казка «Зимові пригоди»).

В старшій віковій категорії 1 - 2 місце розділили: Анжеліка Федяй, с. Рідкодуб, номінація «Найоригінальніша фея усіх часів і народів» (казка «Як стають феями») та Марія Сулакова, сел. Тополі, номінація «Найкраща філософська казка» (казка «Як знайти щастя» («Как стать счастливым»). 3-тє місце посіла Алла Дорошенко с. Петро-Іванівка, номінація «Найяскравіший фентезійний світ» (казка «Попелюшка знаходить друзів»). Єдиній колективній роботі, яку створили Аделіна та Владислав Ковальови з с. Рідкодуб присвоєна номінація «Найкраща сімейна казка».

Номінація «Художник-ілюстратор конкурсу» присвоєна Марині Олєйніковій, яка  проілюструвала кожну казку і надала майже завершеного вигляду саморобній збірці наших казок. Ця книга може стати справжньою, якщо знайдеться небайдужа людина, яка допоможе випустити її з друку і цим втілить в життя творчий проект наших талановитих дітей. 

Нещодавно в бібліотеках Дворічанщини відбулось нагородження учасників та переможців конкурсу. Вони отримали подарунки від благодійників та грамоти від дитячої бібліотеки.

Казки учасників нашого місцевого конкурсу будуть надіслані на Всеукраїнський літературний конкурс «Творчі канікули» та Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Книгу творять діти», а також надруковані в газ. «Дворічанський край» найближчим часом.

     Ольга Рєзнік, заступник директора Дворічанської ЦБС по роботі з дітьми

Альбом: «Калейдоскоп казок»
Альбом: «Калейдоскоп казок»
Альбом: «Калейдоскоп казок»
Альбом: «Калейдоскоп казок»
Альбом: «Калейдоскоп казок»
Альбом: «Калейдоскоп казок»
Альбом: «Калейдоскоп казок»
Альбом: «Калейдоскоп казок»
Альбом: «Калейдоскоп казок»
Альбом: «Калейдоскоп казок»
Альбом: «Калейдоскоп казок»
Альбом: «Калейдоскоп казок»
Переглядів: 181
Дата публікації: 16:26 18.05.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>