Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

ПРОВЕДЕНО ФЕСТИВАЛЬ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ»
ПРОВЕДЕНО ФЕСТИВАЛЬ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ»

ПРОВЕДЕНО ФЕСТИВАЛЬ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ»

У 2021 році Дворічанська громада була залучена до проєкту «Відкриті уроки футболу»

(«Open Fun Football Schools»), який здійснюється у рамках діяльності зі співпраці між громадянським суспільством і громадським сектором задля миру, соціальної інтеграції та захисту дітей в Україні, що фінансується Європейським Союзом.

Проєкт використовує футбол як інструмент для розробки і впровадження освітніх та інформаційних кампаній із метою врегулювання мирних питань, соціальної інтеграції та захисту дітей. Він відкритий для всіх і націлений не на досягнення спортивного результату будь-якою ціну, а на отримання радості від гри, незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, сиріт, дітей зі спеціальними потребами.

Протягом 7–9 квітня 2021 року вчителі фізичної культури Дворічанського ліцею (Довгополий Сергій, Ковальов Геннадій, Строєв Олександр та Шовгеня Олена) взяли участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі Української асоціації футболу у рамках реалізації соціального проєкту «Відкриті уроки футболу», який відбувся у Запоріжжі. Учасники отримали сертифікати «Волонтера масового футболу» та незабутні враження.

На Дворічанщині фестиваль було проведено 21 травня із забезпеченням всіх протиепідемічних заходів.

Із відкриттям свята всіх присутніх привітали начальник Харківського обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Олена Кривенцова, заступник голови Дворічанської селищної ради Олександр Перепелиця, начальник відділу освіти, молоді та спорту Дворічанської селищної ради Наталія Коваль.

Волонтери проєкту, які пройшли відповідну підготовку, з’їхались із різних куточків Харківської області та провели спортивні естафети з елементами футбольної гри для учасників фестивалю. Крім учителів фізичної культури, до роботи фестивалю були залучені психолог Дворічанського ліцею Карпович Юлія та працівник поліції.

По закінченню заходу всі учасники отримали солодкі подарунки та сертифікати «Учасника фестивалю». Дворічанський ліцей отримав у подарунок футбольні м’ячі та інший спортивний інвентар для занять футболом.

Завдяки спільній праці вдалося створити яскраве та цікаве свято для дітей. Фестиваль подарував їм незабутні враження та приємні емоції.

Олександр ЛОГОША

Фахівець групи з реалізації молодіжної політики та організаційної роботи

Відділу освіти, молоді та спорту Дворічанської селищної ради

+ фото

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ФЕСТИВАЛЬ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ»
Альбом: ПРОВЕДЕНО ФЕСТИВАЛЬ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ»
Альбом: ПРОВЕДЕНО ФЕСТИВАЛЬ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ»
Альбом: ПРОВЕДЕНО ФЕСТИВАЛЬ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ»
Переглядів: 58
Дата публікації: 17:00 31.05.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>