Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Привітання Дворічанського селищного голови
Привітання Дворічанського селищного голови

Привітання Дворічанського селищного голови

зі святом Останнього дзвоника

Дорогі учні та випускники!

Шановні вчителі та батьки!

            Вітаю вас зі святом останнього дзвоника, що знаменує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

            Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас всю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

            Нашим юним друзям — школярам бажаю продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового навчального року.

            Глибоко вдячна вчителям і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов`ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

            Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Переглядів: 84
Дата публікації: 07:05 04.06.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>