Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Щорічна міжнародна агропромислова виставка «AGROSHOW Ukraine 2021»
Щорічна міжнародна агропромислова виставка «AGROSHOW Ukraine 2021»

Щорічна міжнародна агропромислова виставка «AGROSHOW Ukraine 2021»

Запрошуємо взяти участь у масштабній виставці-фестивалі - AGROSHOW Ukraine, яка відбудеться з 16 по 18 червня у м. Черкаси на території аеропорту (КП «Черкаський аеропорт», вул. Смілянська, 168)

У рамках заходу вся Україна вперше відзначить Всеукраїнський день фермера. Привітати аграріїв з'ідуться провідні компанії, а організатори готують насичену програму свята.

За Указом Президента України це свято набуло офіційної чинності та вперше буде відзначатися аграріями. Захід спрямований на популяризацію фермерства в Україні, враховуючи їх значення для розвитку сільського господарства, внесок у вирішення питань продовольчої безпеки держави.

Тематика виставки: техніка та обладнання, внутрішньогосподарська логістика, селекція та насінництво, агрохімія та засоби захисту, управління технологічними процесами, автовиставка, фестиваль інновацій.

У рамках святкування Всеукраїнського Дня Фермера буде проводиться нагородження керівників фермерських господарств.

Організатором проведення нагородження є оргкомітет виставки AGROSHOW Ukraine за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. Участь у нагородженні беруть фермерські господарства, що займаються рослинництвом, тваринництвом, садівництвом, ягідництвом або переробкою.

Нагородження відбудеться 17 червня об 11:00 на головній сцені виставки AGROSHOW Ukraine (вручення диплому та подарункового пакету).

Програма та реєстрація відвідувачів на сайті agroshow.com.ua

Переглядів: 34
Дата публікації: 10:01 10.06.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>