Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
28.10.2021
29.10.2021
10:00 - Позачергове пленарне засідання XIІ сесії селищної ради Позачергове пленарне засідання XIІ сесії селищної ради
1) Про утворення старостинських округів
2) Про внесення змін до комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності на території Дворічанської селищної ради Харківської області на 2021-2024 роки затвердженої рішенням селищної ради від 04 березня 2021 року №229-VIII
3) Про внесення змін до бюджету Дворічанської селищної територіальної громади на 2021 рік, затвердженого рішенням селищної ради від 19 січня 2021 року № 25-VІІI (з змінами)
4) Про внесення змін до рішення Дворічанської селищної ради від 08 грудня 2020 № 10-VIII «Про затвердження Плану діяльності селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів у 2021 році»
5) Про розроблення проектно-кошторисної документації
6) Про прийняття майна у комунальну власність Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області
7) Земельні питання
8) Різне
Організатор:Галина Турбаба Час проведення:29.10.2021 10:00 Місце проведення:велика зала адмінбудинку (смт Дворічна, вул.Слобожанська, буд.8)

Докладніше
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Щорічна міжнародна агропромислова виставка «AGROSHOW Ukraine 2021»
Щорічна міжнародна агропромислова виставка «AGROSHOW Ukraine 2021»

Щорічна міжнародна агропромислова виставка «AGROSHOW Ukraine 2021»

Запрошуємо взяти участь у масштабній виставці-фестивалі - AGROSHOW Ukraine, яка відбудеться з 16 по 18 червня у м. Черкаси на території аеропорту (КП «Черкаський аеропорт», вул. Смілянська, 168)

У рамках заходу вся Україна вперше відзначить Всеукраїнський день фермера. Привітати аграріїв з'ідуться провідні компанії, а організатори готують насичену програму свята.

За Указом Президента України це свято набуло офіційної чинності та вперше буде відзначатися аграріями. Захід спрямований на популяризацію фермерства в Україні, враховуючи їх значення для розвитку сільського господарства, внесок у вирішення питань продовольчої безпеки держави.

Тематика виставки: техніка та обладнання, внутрішньогосподарська логістика, селекція та насінництво, агрохімія та засоби захисту, управління технологічними процесами, автовиставка, фестиваль інновацій.

У рамках святкування Всеукраїнського Дня Фермера буде проводиться нагородження керівників фермерських господарств.

Організатором проведення нагородження є оргкомітет виставки AGROSHOW Ukraine за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. Участь у нагородженні беруть фермерські господарства, що займаються рослинництвом, тваринництвом, садівництвом, ягідництвом або переробкою.

Нагородження відбудеться 17 червня об 11:00 на головній сцені виставки AGROSHOW Ukraine (вручення диплому та подарункового пакету).

Програма та реєстрація відвідувачів на сайті agroshow.com.ua

Переглядів: 107
Дата публікації: 10:01 10.06.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>