Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

До уваги мешканців Дворічанської селищної ради
До уваги мешканців 	
Дворічанської селищної ради

До уваги мешканців Дворічанської селищної ради

Шановні жителі громади, доводимо до Вашого відома, що 26 травня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №546 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

якою  передбачено, що уповноважена організація проводить обслуговування одержувачів через виплатні об’єкти, які надають послуги в адміністративно-територіальних одиницях, де уповноважені органи здійснюють свої повноваження. 

Відповідно до пункту 8 Порядку виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України організаціями, що здійснюють їх виплату і доставку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1279, заява про виплату пенсії, грошової допомоги за місцем фактичного проживання через уповноважену організацію подається за формою особисто одержувачем або його законним представником до уповноваженого органу за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання одержувача в межах України.

Тобто, проведення виплати пенсії та соціальної допомоги буде проводитися, як на картковий рахунок одержувача банківськими установами, так і  АТ «Укрпошта».

Заява приймається за умови пред’явлення паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу, та реєструється в установленому порядку, у разі подання заяви через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України - за умови ідентифікації пенсіонера за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Така заява може не подаватися одержувачем, якщо під час оформлення документів для призначення пенсії, грошової допомоги інформацію про спосіб виплати ним було зазначено у заяві про призначення відповідної виплати.

Одержувач може вибрати інший спосіб виплати пенсії, грошової допомоги після її призначення у будь-який час шляхом подання відповідної заяви до уповноваженого органу.

Заява про виплату пенсії, грошової допомоги за місцем фактичного проживання через уповноважену організацію може надсилатися поштою.

Окрім цього, 19.05.2021 року постановою Кабінету Міністрів України №505 «Деякі питання призначення житлових субсидій»  внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України, а саме:

розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

надавалася у грошовій безготівковій формі;

була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Рішення про призначення житлових субсидій домогосподарствам без звернень громадян приймається на підставі інформації Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій у квітні 2021 року.

Отримати детальну інформацію  можна

у відділі соціального захисту та охорони здоров'я

 Дворічанської селищної ради

Куп'янського району Харківської області

 за адресою:

вул. Слобожанська, 8,  каб.3

смт Дворічна

тел. 7-66-36

 

 

Переглядів: 112
Дата публікації: 11:51 17.06.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>