Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Люди в білих халатах
Люди в білих халатах

Люди в білих халатах

З такою назвою 17 червня у приміщенні відділення денного перебування територіального центру Дворічанської селищної ради пройшов святковий захід присвячений Дню медичного працівника.

На початку заходу зі святом привітала всіх присутніх директор територіального центру Лариса Найданова, яка згадала про нелегку працю добрих милосердних рук, які супроводжували людське життя ще до моменту народження дитини і протягом всього життя людини. Також, директор подякувала медичним сестрам за їхню доброту, увагу, тепло, заспокійливі слова, добрі поради, подаровану надію безнадійним і побажала, щоб людська вдячність та любов поверталися сторицею та Божою благодаттю їм та їхнім родинам.

Для запрошених працівниками відділення був підготовлений невеличкий концерт, на якому прозвучали пісні про кохання, про жіночу долю у виконанні сестри медичної установи Рудич А.І.

Ветерани-медики із задоволенням провели час, спілкувалися між собою, згадували  робочі будні, обговорювали сьогоднішні проблеми і ділилися радісними новинами та подіями за чашкою м’ятно-липового чаю з солодощами.

Завідувач відділення денного перебування    Наталія ШАПОВАЛОВА

          

 

 

Альбом: Люди в білих халатах
Переглядів: 111
Дата публікації: 13:49 18.06.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>