Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

«Родина завжди єдина»
«Родина завжди єдина»

«Родина завжди єдина»

Сьогодні, у Дворічанському краєзнавчому музеї пройшло традиційне свято «Родина завжди єдина» до Дня родини в Україні

На свято були запрошені цікаві родини нашої громади, в яких зберігаються сімейні звичаї і традиції, заняття про які вони розповіли присутнім.

Родина Марини і Олександра Перепелиць з Дворічної двічі приймала участь в спортивних змаганнях в м. Харкові «Мама, тато, я – спортивна сім’я». В цьому році вони стали переможцями. В цій родині виховується двоє діточок. Донька Юля закінчила школу і готується до вступу у ВУЗ. Син Саша відмінно закінчив 4 клас. Він відмінник не лише в навчанні, а й у спорті. Саша відвідує секції з футболу і волейболу.

Своє життя родина Анатолія Мовчана і Ірини Звягінцевої присвячують дітям. В цій родині п’ятеро дітей. Старший син Валерій живе і працює в м. Києві. Донька Світлана закінчила 9 класів. Вона займається волейболом і відвідує музичну школу. Донька Олена перейшла до 5 класу. Вона також ходить до музичної школи, гарно співає. На нашому святі вона привітала всіх піснею «Червона рута». Син Коля закінчив 1 клас. Як і його сестри ходить до музичної школи. Чотирирічний Міша ходить в дитсадок.

Родина Верінге з Миколаївки – це родина з активною життєвою позицією. В цій родині і батьки і діти разом з односельцями багато часу приділяють благоустрою свого рідного села, займаються особистим господарством. Старший син Андрій закінчив школу. Має значні досягнення в навчанні. Зокрема, Андрій отримав диплом ІІ ст. за перемогу в І етапі ХІ Всеукраїнської науково - технічної виставки – конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» та став переможцем Всеукраїнської олімпіади з фізики на базі Харківського університету ім. Каразіна. Взагалі Андрій учасник і переможець багатьох різних проектів. Також він захоплюється шахами і футболом. Син Володя в цьому році закінчив 9 класів. У навчанні і спорті він ніяк не поступається братові. Наймолодший з синів семирічний Саша ще не має ніяких досягнень, але в нього все попереду.

Всі з захопленням слухали розповідь Олени Горобченко з Рідкодубу про свою родину. В них незвичайна родина. Вони є прихильниками здорового способу життя, здорового харчування. Зі своїм чоловіком Ігорем вони займаються виготовленням екопродуктів (виготовляють сири з козинячого молока і печуть хліб на цільнозерновій заквасці). На свою продукцію мають певне коло клієнтів, як на Дворічанщині, так і в Харкові. Окрім кіз в своєму господарстві утримують кроликів, цесарок, індиків, качок та ін. Їх донечки Кіра (12 років) і Міра (11 років) активно допомагають батькам. Дівчатка самі виготовляють цукерки з сухофруктів.Про цю родину можна розповідати і розповідати. Взагалі, це дуже дружня і позитивна родина.

В ході свята для гостей був організований майстер – клас з виготовлення сувенірів із джгута (оздоблення пляшок, подарункові сердечка та інші приємні дрібнички), який провела співробітниця музею Ірина Рєзнік.

На добру згадку про нашу зустріч родини отримали цінні подарунки, які вручили селищний голова Галина Турбаба і заступник селищного голови Ірина Григоренко.

Свято закінчилося чаюванням з солодощами, та гостинцями від сім’ї Горобченків. Вони пригостили всіх присутніх сиром власного виробництва, хлібом з без дріжджового тіста та смачним пирогом з ягодами.

Свято вийшло веселим, по – сімейному теплим і добрим.

Приємно дивитися на родини в яких панує любов, порозуміння, повага одне до одного.

Альбом: «Родина завжди єдина»
Альбом: «Родина завжди єдина»
Альбом: «Родина завжди єдина»
Альбом: «Родина завжди єдина»
Альбом: «Родина завжди єдина»
Альбом: «Родина завжди єдина»
Альбом: «Родина завжди єдина»
Альбом: «Родина завжди єдина»
Переглядів: 66
Дата публікації: 16:22 08.07.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>