Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Оголошення про конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Дворічанської селищної ради
Оголошення про конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Дворічанської селищної ради

Оголошення про конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Дворічанської селищної ради

Відповідно до рішення виконавчого комітету Дворічанської селищної ради від 03.08.2021 № 66 оголошується проведення конкурсу з визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Дворічанської селищної ради.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008року№ 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011року№ 1173  «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

  1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Організатор конкурсу – виконавчий комітет Дворічанської селищної ради Куп’янського району, Харківської області, смт Дворічна, вул. Слобожанська, 8, інд. 62702.

2. Підстави для проведення конкурсу:

Рішення виконкому Дворічанської селищної ради від 03.08.2021 № 66

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

Місце: 62702, Харківська область, Куп’янський район, смт Дворічна,вул. Слобожанська, 8, каб. 24. Час: 14:00 год. 07.09.2021року.

Прізвище, ім'я, по батькові: Куштим Геннадій Володимирович

Посада: начальник відділу житлово-комунального господарства,містобудування, архітектури, та власності Дворічанської селищної ради.

Адреса: 62702 смт Дворічна, вул. Слобожанська, 8, к. 30

Телефон: (05750) 7-62-70

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

У конкурсі можуть брати участь юридичні та фізичні особи (Учасник конкурсу), які мають відповідну матеріально-технічну базу для надання послуг по вивезенню побутових відходів, транспортні засоби, які відповідають чинним нормативним вимогам, досвід роботи з надання комунальної послуги з вивезення побутових відходів, наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації, можливість переробки побутових відходів або залучення для цього сторонніх підприємств.

Тариф на вивезення побутових відходів не повинен перевищувати встановлений виконавчими комітетами Дворічанської селищної ради та Тавільжанської сільської ради.

7. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів: розміри та межі певної території та перелік розміщених у зазначених межах об'єктів утворення  побутових відходів, середня відстань до об'єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження.

Дворічанська територіальна громада розташована у північній частині Куп’янського району Харківської області.

Територія обслуговування, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів, це територія Дворічанської територіальної громади, яка включає територію смт Дворічна та території 54 населених пунктів Дворічанської селищної ради включаючи 3 селища та 51 село.

Житлова забудова складається з багатоквартирної забудови та житлових будинків індивідуальної забудови (будинки приватного сектору) з присадибною ділянкою.

Вивіз ТПВ здійснюється відповідно до планової (поквартирної та подвірної) або заявочної системи, спеціалізованим автотранспортом комунального підприємства «Дворічна». Орієнтовна відстань до полігону ТПВ становить від 3 до 30 км.

 

8. Характеристика об'єктів утворення  побутових  відходів  за джерелами їх утворення:

1) багатоквартирні житлові будинки:

     – загальна кількість будинків – 61, кількість мешканців будинків, які обслуговуються в смт Дворічна – 515 осіб;

2) Присадибні житлові будинки індивідуальної забудови (будинки приватного сектору):

     –  загальна кількість будинків на території Дворічанської селищної ради, (дворів) - 6721;

– місцезнаходження будинків, які обслуговуються на даний час – смт Дворічна – 662, с. Тавільжанка – 159, с. Гряниківка -  67.

3) Підприємства, установи та організації:

Загальна кількість  підприємств, установ та організацій, які обслуговуються станом на 01.07.2021р. - 53.

9. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами (об'єкти перероблення, сортування, утилізації, видалення відходів, об'єкти поводження з небезпечними відходами у складі побутових відходів тощо) відповідно до правил благоустрою територій населеного пункту, розроблених з урахуванням схеми санітарного очищення населеного пункту.

          Полігон ТПВ знаходиться за 3, км, (у північному напрямку) від смт Дворічна та перебуває в оперативному управлінні комунального підприємства «Дворічна». Проектна площа полігону складає 1,2 га, проектний обсяг видалення відходів 500000м3, попередній розрахунковий термін експлуатації 30 років. Заповнення полігону станом на 01.01.2021 складає 52%.

10. Способи і місце отримання конкурсної документації.
      Конкурсну документацію можна отримати особисто або поштою.
Місце отримання конкурсної документації - Дворічанська селищна рада, 62702, Харківська обл., Куп’янський р-н, смт Дворічна, вул. Слобожанська, 8, тел.(05750) 7-62-70.

 

Виконавчий комітет

Дворічанської селищної ради

Переглядів: 84
Дата публікації: 14:13 05.08.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>