Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

23 серпня – День Державного Прапора України! 24 серпня - День незалежності України!
23 серпня – День Державного Прапора України!
24 серпня - День незалежності України!

23 серпня – День Державного Прапора України! 24 серпня - День незалежності України!

Шановні дворічани!

Вітаю вас з  Днем Державного Прапора та 30-ю річницею  незалежності України. Ці визначні дати увійшли в історію нашої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті нашого народу який 30 років тому зробив рішучий поворот у своїй історії, обравши шлях самостійного розвитку держави. На долю українського народу випали чималі випробування, злети й падіння, поразки і перемоги. І попереду - велика і клопітка праця. Адже щасливе майбутнє втілюється не лише у розвитку демократичних інституцій держави, але і у повсякденній мирній праці її людей, у вирощуванні врожаїв, які збирають наші хлібороби, успішному навчанні наших дітей, спокійній і захищеній старості батьків.

Доля України – це доля всіх нас, хто живе під високим синім небом, наполегливо працює на рідній землі заради майбутнього своїх дітей, онуків, майбутнього Батьківщини.

Низько вклоняюся хліборобам і тваринникам, освітянам, працівникам охорони здоров’я,  культури, соціального захисту, підприємцям, спортсменам, усім тим, хто своєю щоденною, наполегливою працею прославляє та збагачує Дворічанщину, а відтак – нашу державу.

Бажаю всім міцного здоров‘я, щастя, родинного добробуту, впевненості у майбутньому, сили і наснаги у всіх ваших справах.

Дворічанський селищний голова   Галина ТУРБАБА

Переглядів: 72
Дата публікації: 06:30 23.08.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>