Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

«Екскурсія в минуле і сучасне»
«Екскурсія в минуле і сучасне»

«Екскурсія в минуле і сучасне»

У селі Тавільжанка на святі села було обладнано виставку «Екскурсія в минуле і сучасне», розділ «Старі фотографії пам’ятають усе» готувала провідний бібліотекар Тавільжанської філії Фоменко І.В.

Упродовж усього  життя  в серці кожної людини живе любов  до отчого дому, до рідної  землі, на якій вона народилася і  виростала, до людей, які її оточували з дитинства, з якими вона спілкувалася.  Ця любов живить  людську душу, дає їй  силу  і наснагу у  хвилини  важких випробувань, бо духовне коріння, яким людина  від народження  поєднується  зі своєю  вітчизною, зі своїм народом, є найміцнішим  і найжиттєдайнішим.

У селі Тавільжанка на святі села було обладнано виставку «Екскурсія в минуле і сучасне», розділ «Старі фотографії пам’ятають усе»  готувала провідний бібліотекар Тавільжанської філії Фоменко І.В.« . На світлинах закарбувалися миті з  життя села та його односельчан, тому вони стали безцінною частинкою його історії. А ще ці світлини особливі тим, що пробудили  в душах тих, хто їх споглядав, найтепліші спогади, які пов’язують їх з минулим.

Альбом: «Екскурсія в минуле і сучасне»
Переглядів: 136
Дата публікації: 09:36 26.08.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>