Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Представники Дворічанщини на Харківському обласному молодіжному форумі
Представники Дворічанщини на Харківському обласному молодіжному форумі

Представники Дворічанщини на Харківському обласному молодіжному форумі

Захід відбувся з 27 по 29 серпня на базі з КП «Заклад оздоровлення та відпочинку «Золотий колос», який розташований у селі Степове Нововодолазької громади.

Форум проходив за підтримки Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА та Олексія Красова, народного депутата України.

Представниками Дворічанщини стали освітяни: Кривошей Ірина – фахівець групи з реалізації молодіжної політики та організаційної роботи відділу освіти, молоді та спорту, Овчаренко Роман – вчитель математики та хімії Мечниківського ліцею, Гладкий Максим – вчитель англійської мови, Бердник Юлія – вчитель хімії та біології, Лихачова Тетяна – практичний психолог, асистент вчителя ( всі представники Дворічанського ліцею).

Команда Дворічанської громади обрала собі назву «Майбутнє Дворічанщини». Учасники представляли нашу громаду у формі презентації, де розповіли про різноманітні здобутки нашої громади, нашу унікальну природу та можливість її подальшого розвитку.

Впродовж форуму зняли та змонтували відеофільм про життя в таборі,  чим вразили суддів конкурсу. Брали участь у спортивних та інтелектуальних змаганнях, показавши високі результати.

Кожен учасник мав змогу насолодитися  прекрасним, затишним, чистим природним місцем, побачив крутих спікерів з усіх куточків України, зміг себе проявити у різноманітних конкурсах програми  як наодинці, так і в складі команди.

Під час заходу учасники розглядали теми фандрейзингу, співпраці молоді громад, молодіжного лідерства та презентували різноманітні проєкти для розвитку окремого села, громади та нашої області.

Організатори підготували для нас безліч цікавинок: дистотеку, ласощі, феєрверк, змогу покататися на байдарках.

Учасники отримали сертифікати про участь у форумі та набір подарунків на пам'ять. 

Переглядів: 237
Дата публікації: 16:37 31.08.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>