Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Департамент агропромислового розвитку інформує!
Департамент агропромислового розвитку інформує!

Департамент агропромислового розвитку інформує!

Фінансова підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства

Депратаметном агропромислового розвитку обласної державної адміністрації проводиться приймання документів за програмою «Фінансова підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства».

Підтримка надається юридичним особам і фізичним особам – підприємцям, що провадять діяльність у галузях садівництва, виноградарства та хмелярства відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва та хмелярства», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.07.2005 № 587 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2021 № 770) (далі – Порядок).

У 2021 році фінансова підтримка передбачена за такими напрямами та у розмірах:

  • до 80% здійснених витрат за придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю (після садіння або ремонту насаджень);
  • до 50% здійснених витрат за проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення (після завершення монтажних робіт);
  • до 30% вартості закупленої техніки, механізмів та обладнання (зокрема іноземного виробництва, які не виробляються в Україні) для проведення технологічних операцій у виноградарстві, садівництві і хмелярстві.

Документи на отримання відшкодування витрат за придбання садивного матеріалу, проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення, придбання техніки та обладнання подаються до 15 жовтня поточного року до Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної адміністрації.

На отримання відшкодування витрат за нове будівництво/реконструкцію об’єктів зберігання плодів та ягід, заморожування плодово-ягідної продукції, цехів первинної переробки винограду, плодів та ягід власного виробництва, цехів придбання ліній товарної обробки ,висушування та переробки плодів та ягід документи подаються до 15 жовтня поточного року до Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Документи на отримання відшкодування витрат на садивний матеріал і роботи за зазначений період суб’єкти господарювання подають до 15 жовтня обласним комісіям перелік документів, визначений підпунктом 1 пункту 9 Порядку.

За додатковою інформацією звертатись до відділу землеробства, насінництва, інженерно-технічної роботи та охорони праці управління виробництва сільськогосподарської продукції Депаратменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації за адресою: м.Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 7 під'їзд, 5 поверх, тел. 0577054861.

Постанова КМУ від 15.07.2005 № 587 (зі змінами):

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/587-2005-%D0%BF#Text

Переглядів: 38
Дата публікації: 16:14 02.09.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>