Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

ТВОРЕЦЬ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВИХ ГЕРОЇВ
ТВОРЕЦЬ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВИХ ГЕРОЇВ

ТВОРЕЦЬ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВИХ ГЕРОЇВ

До уваги читачів в дитячій філії Дворічанської Публічної бібліотеки створено виставку, присвячену 150 річчю з дня народження Роальду Далу

англійському письменнику, сценаристу норвезького походження, який любив спорт та захоплювався фотографією. Його називають одним з найбільших дитячих письменників ХХ століття і «літературним батьком» Джоан Ролінґ— авторки «Гаррі Поттера»... Даль писав оповідання, повісті, п’єси, як для дорослих так і для дітей. Завітавши до бібліотеки ви можете познайомитись з його книгами.

«Чарлі і великий скляний ліфт» — карколомне продовження найпопулярнішої повісті Р. Дала «Чарлі і шоколадна фабрика». Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження — дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце. Це одна з тих книжок, які необхідно прочитати кожній дитині.

«ВДВ» (Великий Дружній Велетень). Просто геніальна книга! Одна з найкращих і найпопулярніших казкових повістей Р. Дала

«Матильда» — геніальна дитина, проте її родичі так не вважають. Для них вона —зайвий клопіт, головний біль. І Матильда вирішує перевиховати своїх обмежених і зациклених на собі родичів, а заодно й жахливу директорку школи пані Транчбул... 1988 року «Матильду» було визнано найкращою в світі дитячою книгою.

«Відьми» — одна з найпопулярніших дитячих повістей Роальда Дала, довкола якої поміж читачами точиться чи не найбільше суперечок. Нарешті українські «малята від 5 до 105» теж мають можливість її прочитати.

«Я пишу лише про те, що забиває дух або смішить. Діти знають, що я завжди на їхньому боці», — ці слова Роальда Дала дуже точно відображають зміст і характер всіх його книг.

Альбом: ТВОРЕЦЬ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВИХ ГЕРОЇВ
Переглядів: 30
Дата публікації: 15:28 11.09.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>