Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

З 1 вересня розпочалося добровільне декларування активів
З 1 вересня розпочалося добровільне декларування активів

З 1 вересня розпочалося добровільне декларування активів

Куп’янська державна податкова інспекція нагадує, що

21 липня 2021 року набрав чинності Закон України від 15.06.2021 №1569-IX «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

Наказом Міністерства фінансів України від 02.08.2021 № 439 "Про затвердження форми одноразової (спеціальної) добровільної декларації та Порядку її подання" зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 серпня 2021 року за № 1090/36712 затверджено форму одноразової (спеціальної) добровільної декларації та Порядок її подання.

Закон визначає особливості проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, яке відбуватиметься з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року.

Громадяни України матимуть право подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належать, і з яких не були сплачені податки і збори до 1 січня 2021 року. При цьому у добровільній декларації не потрібно буде вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів.

Куп’янська державна податкова інспекція повідомляє, що на вебпорталі ДПС ведеться рубрика запитання-відповіді щодо одноразового добровільного декларування, яка знаходиться за посиланням:

 

https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya/rozyasnennya-dlya-platnikiv/zapitannya-vidpovidi/.

 

Куп`янська ДПІ ГУ ДПС у Харківській області

Переглядів: 37
Дата публікації: 13:45 14.09.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>