Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

«Подаруйте мені родину!»
«Подаруйте мені родину!»

«Подаруйте мені родину!»

30 вересня в Україні відзначають День усиновлення

30 вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято доброти та милосердя яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це національне свято усиновителів, опікунів/піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів прийнявши в свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї. Це свято життєвої мудрості і щирості, це свято розуміння, це свято великої душі та великого терпіння.

Днем заснування свята є 30 вересня 2009 року. Про встановлення свята було оголошено на Всеукраїнському форумі усиновлювачів, який проходив 27 листопада 2008 року в місті Києві.

З метою забезпечення права кожної дитини на виховання в сім’ї, в Україні швидкими темпами розвивається система усиновлення, яке є прикладом відродження справжніх родинних цінностей та збереження сім’ї.

Усиновлювачі заслуговують на велику повагу та пошану оточуючих. Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави.

На сьогоднішній день на території Дворічанської селищної ради функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу, 12 прийомних сімей і 22 сім’ї опікунів/піклувальників, в яких виховується 54 дитини та 16 діток, усиновлених жителями громади. Ці сім’ї дали кожній дитині найважливіше – щастя мати родину, батьківську турботу і тепло.

День усиновлення – це не тільки свято подяки, але й нагадування про тих, хто досі не знав батьківської опіки, є хлопчики і дівчатка, які ще чекають такої бажаної для них родини. Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, а також тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна, наполеглива праця, і, водночас, найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло та впевненість у завтрашньому дні.

Служба у справах дітей Дворічанської селищної ради щиро вітає усіх усиновителів, опікунів/піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, які проживають на території нашої громади, з цим прекрасним святом. Нехай разом з прекрасним моментом усиновлення у ваших сім’ях назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя.
Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного довголіття власної родини.

Служба у справах дітей Дворічанської селищної ради

Альбом: «Подаруйте мені родину!»
Переглядів: 39
Дата публікації: 07:03 30.09.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>