Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
17.02.2022
10:00 - ХV сесія селищної ради VІІІ скликання ХV сесія селищної ради VІІІ скликання
1) Про затвердження звіту про виконання бюджету Дворічанської селищної територіальної громади за 2021 рік
2) Про внесення змін до бюджету Дворічанської селищної територіальної громади на 2022 рік, затвердженого рішенням селищної ради від 23 грудня 2021 року № 5064 –VІIІ
3) Про затвердження рішення постійної комісії селищної ради з питань бюджету , соціально-економічного розвитку
4) Про визначення видів громадських робіт та переліку об’єктів для відбування таких робіт для порушників та засуджених
5) Про визначення видів суспільно корисних робіт та переліку об’єктів для відбування таких робіт для порушників
6) Про затвердження Програми проведення громадських робіт на території Дворічанської селищної ради на 2022 рік.
7) Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративної послуги
8) Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області
9) Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються безпосередньо адміністратором відділу «Центр надання послуг» Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області
10) Про відшкодування різниці між розміром диференційованої плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) та вартістю цих послуг у 2022 році
11) Про надання базової послуги «соціальна адаптація» у 2022 році за рахунок бюджетних коштів
12) Про затвердження тарифів на соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) у 2022 році
13) Про план роботи Дворічанської селищної ради на 2022 рік
14) Про проведення звітів депутатів Дворічанської селищної ради VIII скликання
15) Про оптимізацію мережі закладів культури Дворічанської селищної ради
16) Про структуру, загальну чисельність апарату Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області та її виконавчих органів
17) Про затвердження структури Центру соціальних служб Дворічанської селищної ради Куп'янського району Харківської області
18) Питання власності
19) Земельні питання
20) Різне
Організатор:Дворічанська селищна рада Час проведення:17.02.2022 10:00 Місце проведення:велика зала адмінбудинку (смт Дворічна, вул.Слобожанська, буд.8)

Докладніше
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Не забуті люди поважного віку
Не забуті люди поважного віку

Не забуті люди поважного віку

До міжнародного дня людей похилого віку

 День людей похилого віку – винятковий день. Він приходить до кожного з нас, як приходить розуміння величі прожитих років, швидкоплинності часу… Ось тільки ставлення до нього у кожного своє: сумно-тривожне в одних і спокійно-мудре в інших. Все залежить від людини. В цілому, ще раз переконались учасники заходів «Від усієї душі», які пройшли за ініціативою комунального закладу «Центральний будинок культури»: година спогадів у КЗ «ЦБК», свята подвір’я, відвідини ветерана праці, ветерана художньої самодіяльності.

14 вересня 2021 року на свято в КЗ «ЦБК» були запрошені люди поважного віку Дворічанської громади, жінки, яких всі знають і поважають: Людмила Михайлівна Пашко – лікар, Віра Федорівна Кутько – фармацевт, Валентина Йосипівна Рибалка – вчитель. Про кожного з них теплі слова сказала ведуча заходу Людмила Ковтун.  

Цікава, неповторна і непроста доля у Л.М. Пашко. Майже 50 років вона працювала лікарем. Праця для неї була насущною потребою і джерелом наснаги, задоволенням. Людмила Михайлівна  відчувала найвище моральне задоволення  після того, як врятовувала життя людині, перемагала хворобу і смерть. Вона завжди сприймає чуже горе наче своє. А може то правду кажуть: не буває чужого горя. Чужа сльоза, як своя пропікає.

Життєві гони… Кожен з нас повинен засіяти їх добрими справами, мати щедрий ужинок. Для родини Кутько, скільки себе пам’ятає Віра Федорівна, завжди визначальними були чесність, працьовитість. Які б випробування сім’ї не посилала доля, які б біди не проносилися над нею, про те ці риси залишалися непорушні.  З виду серйозна, на перший погляд замкнена, але через декілька хвилин після спілкування, Віра Федорівна перетворюється на відверту, відкриту, інтелігентну людину, яка знається в театрі, музиці, захоплюється квітами.

   А далі своїми міркуваннями з приводу того, як з роками не опинитися у відчаї, продовжувати радіти життю і бачити все його різнобарв’я. Відчувати наповненість і зміст, поділилася учасниця заходу Валентина Йосипівна Рибалка, колишня вчителька Новоєгорівської школи. Валентина Йосипівна веде активний спосіб життя, постійно спілкується зі своїми учнями,  чи мало яких уже і самі вступають у поважний вік. Дописує  до  газети «Дворічанський край» свої публікації. На її рахунку понад  90 статей де вона гаряче відгукується на соціальні, моральні проблеми громади. Валентина Йосипівна побажала залишатись всім учасникам зустрічі  такими ж активними, неспокійними і завзятими, якими вони є нині.       

      Гостина продовжилась за теплими розмовами, за чаєм, який дбайливо підготували працівники будинку культури та бібліотеки, за дорогими спогадами, за піснею.

   Продовжили цикл заходів «Від усієї душі» свята подвір’їв.             

   15 вересня 2021 року представники КЗ «ЦБК» відвідали ветерана праці, колишню робітницю військкомату  Кутько Катерину Федорівну. Як горіли її очі, коли вона слухала пісні. Вони були повні щасливих сліз, сяяли радістю і надією на краще майбутнє, що вона подолає тяжку хворобу.

   16 вересня 2021 року видався сонячним по літньому теплим. На подвір’ях Валентини Олександрівни Лебединської – ветерана праці, колишньої директорки централізованої бібліотечної системи та Лідії Іванівни Пашко – колишньої директорки районного краєзнавчого музею, ветерана праці, лунали привітання, спогади минулого та співали задушевні пісні. На подвір’ї Лідії Іванівни учасників самодіяльності зустрічала Марія Петрівна Удовиченко – колишній фінансист сільгоспуправління, давня подруга Лідії Іванівни. Вони дружать 55 років.

Не прості життєві ситуації загартували волю цих жінок, зробили сильнішими, навчили мудрості, але залишили недоторканими їх неповторну чарівність і тепло їх образів.

Музичне оформлення циклу заходів «Від усієї душі» здійснив фольклорний колектив «Осколяночка» КЗ «Дворічанський центральний будинок культури» під керівництвом Володимира Козирєва. Слід зауважити, що, майже всі члени колективу люди поважного віку, об’єднані спільними інтересами. Долучившись до пісенної творчості, вони скрашували буденність днів, даруючи неповторні, незабутні зустрічі з піснею.

Ковтун Л.М.

методист КЗ «Дворічанський ЦБК»

 

Альбом: Не забуті люди поважного віку
Переглядів: 80
Дата публікації: 16:26 22.09.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>