Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Інформація про підготовку та організацію проведення призову
Інформація про підготовку та організацію проведення призову

Інформація про підготовку та організацію проведення призову

на строкову військову службу в жовтні-грудні 2021 року по другому відділу Куп′янського РТЦК та СП

Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, з метою безумовного виконання Указу Президента України №71/2021 від 24 лютого 2021 року „Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році”, Директиви Головнокомандувача ЗС України від 12.01.2021 року № Д-1 «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2021 році та звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби», постанови Кабінету Міністрів України № 352 від 21.03.2002 року (в редакції постанова Кабінету Міністрів України від 20.01.2021 року №100) «Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», №1841від 27.12.2006р. “Про затвердження Положення про підготовку та проведення призову громадян України  на строкову військову службу”, розпорядження голови Куп′янської районної державної адміністрації Харківської області №192 від 14.09.2021 року «Про призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у жовтні-грудні 2021 року»  в  жовтні-грудні 2021 року по другому відділу Куп′янського РТЦК та СП проводиться призов громадян на строкову військову службу в Збройні Сили України громадян 1994 - 2003 років народження.

Під час підготовки до призову було проведено наступні заходи:

 1. Проводено детальний аналіз облікових даних про кількісний і якісний склад призовників, які проживають на території Дворічанської селищної ради;
 2. Організовано відпрацювання другим відділом Куп′янського РТЦК та СП плануючої документації по організації і проведенню всебічного та поглибленого вивчення призовників, які підлягають черговому призову;
 3. Організована робота з надання запитів на призовників до лікувально-профілактичних закладів, наркологічних та психоневрологічних диспансерів, відділів Національної поліції, судів, органів дізнання, органів досудового розслідування, житлово-експлуатаційних організацій, підприємств тощо на предмет перебування на диспансерному обліку та проведення дізнання чи досудового слідства, стосовно яких кримінальна справа розглядається судом - до прийняття відповідного рішення та відпрацювання відповідей;
 4. Проведена робота з підготовки призовної дільниці другого відділу Куп′янського РТЦК та СП до проведення призову на строкову військову службу у відповідності до вимог керівних документів;
 5. Проведено звірки з підприємствами, установами, організаціями. Надіслані запити щодо надання списків працюючих призовників.

                                                                                                      

Начальником Куп′янського РТЦК та СП виданий наказ №13 від 06.09.2021 року «Про призов громадян на строкову військову службу у жовтні-грудні 2021 року». 

На призовну комісію по другому відділу Куп′янського РТЦК та СП в жовтні-грудні 2021 року підлягає виклику всього 191 юнаків:

 • викликано – 191 осіб;
 • знаходяться в розшуку – 96 осіб;
 • представлено на ОЗП – 6 осіб;
 • направлено на додаткове обстеження – 2 особи.

Разом з цим є труднощі які суттєво впливають на якість проведення призову:

 • 96 осіб знаходяться в розшуку рік і більше, тому що зареєстровані, але не проживають на території Дворічанської селищної ради.
 • існує проблема транспорту та паливно-мастильних матеріалів для розшуку призовників та доставки їх до призовної дільниці.

Начальник другого відділу

Куп'янського районного територіального

центру комплектування та соціальної підтримки

підполковник      Сергій ФРОЛОВ

 

Приєднані документи:

Изображение Изображение 001
Переглядів: 80
Дата публікації: 15:18 23.09.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>