Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

До Дня партизанської слави
До Дня партизанської слави

До Дня партизанської слави

22 вересня 2021 року, в день 80-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни, у нашій країні відзначається День партизанської слави.

Це - державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це - свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.До цієї важливої події в історії нашої Держави, з метою вшанування подвигу партизанів, підпільників та увічнення їх пам’яті, в бібліотеках-філіях КЗ «Дворічанська публічна бібліотека» (в Дворічанській Публічній бібліотеці, Кутьківській, Рідкодубівській, Токарівській), організовано низку різноманітних масових заходів: перегляди літератури, книжкові виставки інформаційні години.
Провідні бібліотекарі  розповідали своїм читачам про героїв Другої світової війни, про партизанський рух на території рідного краю, про підпільні організації на окупованих територіях . Разом пригадали відомих командирів, комісара, начальника штабу великих партизанських об’єднань Ковпака С.А., Руднєва .
З літератури, представленої на виставках, можна дізнатись багато інформації про підпільну діяльність в роки Другої світової війни , про місцевих учасників партизанського руху на Дворічанщині.
Запрошуємо всіх бажаючих завітати до бібліотек,щоб ознайомитися з документами, що відображають ці події.

 

Альбом: До Дня партизанської слави
Альбом: До Дня партизанської слави
Альбом: До Дня партизанської слави
Переглядів: 117
Дата публікації: 09:03 23.09.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>