Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Конкурс серед представників Дворічанської громади на кращу публікацію про людей поважного віку
Конкурс серед представників Дворічанської громади на кращу публікацію про людей поважного віку

Конкурс серед представників Дворічанської громади на кращу публікацію про людей поважного віку

Конкурс присвячений Міжнародному дню людей похилого віку.

В рамках ініціативи серед представників Дворічанської громади на кращу публікацію про людей поважного віку до Оргкомітету конкурсу надходять публікації, які представляються вашій увазі.

Про хорошу людину

24 травня далекого 1955 року в сім’ї Василевських радість: народилася дівчинка,назвали її Валею, Валюшою, Валечкою… Жити б і радіти, але життя розпорядилося по-іншому: слідом за радістю прийшло горе – померла мама. І залишився батько з маленькою дитиною на руках.

Добре, що на допомогу прийшла односельчанка Марія, яка взяла на себе нелегкий тягар – виховувати чужу дитину. У новій сім’ї Валя була не єдиною дитиною, там народилися ще двоє дітей. Сім’я була роботяща, дружня. Люди іноді дивувались, чому це двоє дітей чорненькі, а старшенька – руденька.

Я не знаю, Коли Валя дізналася про свою біологічну маму. Але, мабуть, рано, бо твердо вирішила поступати до медучилища, щоб в пам’ять про маму, яка рано пішла із життя, рятувати від хвороб і смерті інших людей.

Навчалась Валя добре і фахівець із неї вийшов хороший. Не поїхала працювати в інші краї, а повернулася на  свою маленьку батьківщину, і тут стала працювати в дільничній лікарні фельдшером. Поступово люди, спостерігаючи, як вміло вона працює, потягнулися до неї, почали називати її Валентиною Григорівною. І ось уже Валентина Григорівна на своєму робочому місці більше 45 років.

В своєму селі і половинку свою зустріла, із Василевської стала Плужник. Немає на дільниці нікого, хто б не знав Плужник Валентину  Григорівну. Колись в Новоєгорівці була дільнична лікарня, був свій терапевт. Але завжди з лікарем була фельдшер Валентина Плужник. Багато змінилося терапевтів поруч з Валентиною Григорівною, а вона – залишається.

Давно вже немає дільничної лікарні в Новоєгорівці, немає постійного лікаря, а є наш фельдшер. Вона знає історію хвороби кожного мешканця на своїй дільниці. Вона, як завжди, поспішає на виклик і вдень, і вночі (хоча сьогодні це в її обов’язки і не входить). Така вже вона людина: вірна клятві Гіппократа все життя.

Є у Валентини Григорівни і улюблена справа – вона вишиває картини. Мабуть так і повинно бути: у хороших людей і захоплення хороші.

66 років відзначила Валентина Григорівна. Її вітають всі односельці: одних вона вилікувала, прийшла на допомогу в потрібну хвилину, а декого врятувала від смерті.

В селі давно уже говорять, що «наша Григорівна і терапевт, і педіатр, і гінеколог». І багато хто з острахом чекає того дня, коли вона збереться піти на пенсію. «І ось тоді, - сказала її землячка, - нам всім кінець прийде. Коли ця «швидка» по нашим дорогам доїде? А Валентина завжди поруч».

Хороша людина, відмінний спеціаліст, розумна дружина, турботлива матуся, прекрасна бабуся, уважна сестра – це все про неї, про Плужник Валентину Григорівну.

Дворічанська громада пишається такими людьми.

В. Рибалка

Переглядів: 203
Дата публікації: 15:18 24.09.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>