Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

«Моє рідне село»
«Моє рідне село»

«Моє рідне село»

«Пахне рідне село цвітінням лугів І роздоллям небес, і піснями гаїв, І полями, де сонячне світить чоло, Пахне цвітом село…»

Село наше - то велика і дружня родина, це наші славні земляки: вчителі, інженери, лікарі, землероби, тваринники, комбайнери, механізатори, які живуть з нами та в інших місцях, але тут пройшло їх босоноге дитинство, незабутня юність. Бережімо ж славні традиції, звичаї та свята нашого села, примножуймо здобутки його на радість дітям та внукам нашим, бережімо ж наше село, не цураймося його свят та буднів, бо село - це криниця нашого родоводу.

Село - наш дім, наше коріння і доля, наша кровність і материнська пісня. Наше село - розбуджені досвітки, духмяні пахощі літа. Тут живе наше дитинство, це частина нашого серця. Вона наша сповідь і турбота, і безтурботність теж. Рідне село - це ми з вами, це наша Україна-мати.

Мов птиці в небі синім

Давно дитинство сонечком зійшло.

Моє село, село на Україні,

Казковим, буйним цвітом розцвіло.»

 До свята села Богданівське провідним бібліотекарем Віннік Т.В. (КЗ «Дворічанська Публічна бібліотека») було організовано книжкову виставку «Край, мій рідний край», виставки народних умільців села і і виставку дитячих малюнків «Природа нашого села очима дітей», а також фотозону «Я люблю, Богданівське».

Альбом: «Моє рідне село»
Альбом: «Моє рідне село»
Альбом: «Моє рідне село»
Альбом: «Моє рідне село»
Переглядів: 32
Дата публікації: 10:15 27.09.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>