Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Засідання виконкому селищної ради
Засідання виконкому селищної ради

Засідання виконкому селищної ради

В вересні 2021 року проведено ряд засідань виконавчого комітету селищної ради

На засіданні виконкому 14 вересня розглянули питання про невідкладне відібрання дітей, службою у справах дітей разом з представником підрозділу органу Національної поліції, фахівцем із соціальної роботи, спеціалістом відділу забезпечення діяльності старост терміново здійснено виїзд до сім’ї та складено акт про обстеження умов проживання родини. За результатами оцінки рівня безпеки дітей встановлено безпосередню загрозу життю та здоров’ю малолітніх дітей. Враховуючи вищевикладене, з метою забезпечення реалізації прав дітей на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток, у зв’язку із підтвердженням інформації про загрозу життю та здоров’ю дітей, було прийняте  рішення про негайне відібрання малолітніх дітей. Також члени виконавчого комітету селищної ради розглянули питання про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Дворічанської селищної ради та укладення договору на вивезення побутових відходів на території Дворічанської селищної ради з комунальним підприємством «Дворічна» Дворічанської селищної ради .

На засідання виконавчого комітету, яке відбулося 21 вересня, відділом освіти, молоді та спорту селищної ради було винесено питання про затвердження мережі закладів освіти Дворічанської селищної ради на 2021/2022 навчальний рік, також члени виконавчого комітету підтримали рішення про участь у експериментальному проєкті з організації у територіальних громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах . Відділом житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та власності Дворічанської селищної ради було винесено ряд питань про поділ об'єкта нерухомого майна, які розташовані на земельних ділянках, на самостійні об'єкти нерухомого майна та  затвердження протоколу засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Дворічанської селищної ради.  Всі питання порядку денного розглянуті та прийняті відповідні рішення .

24 вересня на черговому засіданні виконавчого комітету розглядалися питання пов’язані з соціальним захистом та захистом прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

 

 

 

Альбом: Засідання виконкому селищної ради
Альбом: Засідання виконкому селищної ради
Альбом: Засідання виконкому селищної ради
Альбом: Засідання виконкому селищної ради
Альбом: Засідання виконкому селищної ради
Переглядів: 21
Дата публікації: 15:06 24.09.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>