Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

30 вересня День усиновлення
30 вересня День усиновлення

30 вересня День усиновлення

30 вересня у День християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії в Україні відзначається свято людяності і доброти - День усиновлення, коли кожен розуміє, як непросто прийняти рішення усиновити дитину або взяти її у свою сім’ю. В цей день ми вітаємо усиновителів, опікунів/піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу.

На сьогоднішній день Центр соціальних служб Дворічанської селищної ради здійснює соціальне супроводження12 прийомних сімей та 1 дитячого будинку сімейного типу, де виховується 27дітей.

Особливу потребу наша громада має в патронатних сім’ях.  Патронат над дитиною – це професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, потребує захисту. Сімейний патронат допомагає дітям, чиї батьки деякий час не можуть опікуватися ними в силу різних життєвих обставин. Бувають випадки, коли через недбалість або жорстоке поводження дітям загрожує небезпека. Інколи у дітей хворіють або помирають батьки й за ними нікому доглядати. Трапляється й так, що дітей залишають у пологових будинках ще при народженні і доки триває вирішення питань з «відмовою» мами, немовлята безпомічно чекають своєї долі на самоті в лікарняній палаті… У таких випадках їх на певний час беруть на виховання професійні патронатні сім’ї.

Маємо впевненість і переконання, що дитина, яка чекає на маму і тата – обов’язково їх знайде. Адже, залишаються незмінними істини: веселі і щасливі очі дітей; рідний голос батьків, які радіють злетам і заспокоюють при падінні; відчуття, що ти не один і дуже комусь потрібен.

Переглядів: 84
Дата публікації: 16:45 30.09.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>