Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Використання єдиного рахунку для сплати податків
Використання єдиного рахунку для сплати податків

Використання єдиного рахунку для сплати податків

Куп’янська ДПІ ГУ ДПС у Харківській області повідомляє

Порядок функціонування єдиного рахунка для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування передбачений ст. 35 прим. 1 «Єдиний рахунок» Закону України від 04 жовтня 2019 року № 190-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Повідомлення про використання або про відмову від використання єдиного рахунку за формою J/F1307001 подається платником в електронній формі через Електронний кабінет. Використання єдиного рахунку платником розпочинається з робочого дня, що настає за днем подання ним повідомлення. Під час використання платником єдиного рахунка для сплати грошових зобов'язань та/або податкового боргу (заборгованості) з податків і зборів, єдиного внеску та інших платежів, контроль за справлянням яких покладений на ДПС, платник не має сплачувати такі кошти на інші рахунки, відкриті Казначейством для сплати грошових зобов'язань та/або податкового боргу (заборгованості) з податків і зборів, єдиного внеску та інших платежів, контроль за справлянням яких покладений на ДПС,

      Інформацію про рух коштів на єдиному рахунку для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску в актуальному стані платники податків мають можливість переглянути в режимі «Єдина картка платника» пункту меню «Єдиний рахунок Електронного кабінету».

Посилання «Як перейти на єдиний рахунок»:

https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/prezentatsii-ta-inshi/7081.html

 

Переглядів: 31
Дата публікації: 15:34 01.10.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>