Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Валерія Мураєва привітала активістів ветеранського руху Харківщини
Валерія Мураєва привітала активістів ветеранського руху Харківщини

Валерія Мураєва привітала активістів ветеранського руху Харківщини

Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва взяла участь в урочистих заходах з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Вшанувати внесок людей старшого віку, ветеранів війни та праці, ветеранів збройних сил, учасників бойових дій АТО/ООС у розвиток Харківщини та збереження миру в регіоні прийшли також представники обласної державної адміністрації, міської ради, громадських організацій.

Як розповів голова Ради обласної організації ветеранів Анатолій Хіневич, ветеранські організації працюють в усіх районах міста та громадах області. Значну увагу приділяють патріотичному вихованню молоді, а також розвитку волонтерського руху, зокрема, допомозі одиноким людям.

Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва передала вітальні слова від голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та усього депутатського корпусу.

«Сьогодні, кажуть, свято людей похилого віку. Втім, особисто я вважаю, що усі присутні тут, хто провадить масштабну громадську роботу та має активну соціальні позицію, - люди не похилого, а саме поважного віку! Наші ветерани ніколи не перед ким не схилялися! Тому дозвольте мені перейменувати цей день у свято людей поважного віку, - звернулася до учасників урочистостей Валерія Мураєва.

Саме повага до кожного з вас, це те, що є у нас в серцях. Ми спираємося на ваш досвід, дослухаємося до ваших мудрих порад. Ваше життя складне, насичене і, водночас, дуже цікаве. Ви щодня доводите усім нам, що для людини немає жодних перешкод, якщо вона працює на благо. У скрутні часи ми звертаємося до вас, дорогі ветерани, за порадою, за добрим словом. Ви надихаєте, допомагаєте формувати плани на майбутнє – ваш досвід безцінний. Хочу побажати вам беззаперечної поваги від усіх: влади, дітей, близьких, нащадків. Будьте здорові та щасливі, живіть у мирі та затишку ще довго років. Дякую вам за те, що ви є!».

За сумлінну працю, високий професіоналізм, миротворчу, благодійну та громадську діяльність, значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху подяки голови Харківської обласної ради вручені керівникам та активістам ветеранських організацій Харкова та області.

Переглядів: 99
Дата публікації: 15:52 28.09.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>