Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Сімейний вогник
Сімейний вогник

Сімейний вогник

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – це також День ветерана.

В цей день є чудова можливість сказати слова вдячності  всім літнім людям теплі слова вдячності за багаторічну працю, їхню доброту та мудрість.

         1 жовтня в осінньо-вбраному відділенні денного перебування територіального центру Дворічанської селищної ради відбувся захід, присвячений Дню людей похилого віку та Дню ветерана під символічною назвою «Сімейний вогник». А чому саме – «сімейний», бо взяли участь ветерани територіального центру, які працювали в установі.

         Свято розпочала директор Найданова Л.М. з привітань та побажань здоров’я, всіляких гараздів, добробуту, миру , впевненості у завтрашньому дні. Також, коротко проінформувала про зміни на законодавчому рівні стосовно надання соціальних послуг.

         Окрасою заходу був невеличкий концерт з привітаннями та піснями, підготовлений працівниками відділення денного перебування. Прозвучали пісні про осінь, кохання, доброту та невичерпний оптимізм літніх людей.

         Всі присутні із задоволенням слухали привітання на свою адресу, залюбки спілкувалися одне з одним, ділилися спогадами своїх робочих буднів, несподіваними та кумедними моментами, яких в соціальній сфері трапляється на кожному кроці.

         Взагалі, зустріч пройшла дійсно в домашній , теплій обстановці. Не обійшлося і без солодощів та традиційного ароматного трав’яного чаю.

         Колективом територіального центру в цьому році було прийнято рішення забезпечити продуктовими наборами до Дня людей похилого віку та Дня ветерана 17 працівників, ветеранів установи, які працювали довгі роки, надаючи соціальні послуги людям похилого віку.

         Свято відбулося завдяки небайдужим благодійникам територіального центру: ФОП «Оганесян Г.» та ФОП «Чахалян В.», за що ми і ветерани соціальної сфери дуже вдячні, а ще за підтримку та небайдужість до людей старшого покоління.

         Всім ветеранам соціальної служби хочу побажати кожен ранок прокидатися з доброю думкою, кожен день зустрічати з радісною усмішкою. Хай ваше серце не втомлюється мріяти і любити, нехай душа наповнюється щастям і втіхою, і якомога частіше трапляються дива і теплі зустрічі з дорогими людьми.

Директор   Лариса НАЙДАНОВА

Альбом: Сімейний вогник
Альбом: Сімейний вогник
Альбом: Сімейний вогник
Переглядів: 50
Дата публікації: 13:27 04.10.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>