Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
28.10.2021
29.10.2021
10:00 - Позачергове пленарне засідання XIІ сесії селищної ради Позачергове пленарне засідання XIІ сесії селищної ради
1) Про утворення старостинських округів
2) Про внесення змін до комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності на території Дворічанської селищної ради Харківської області на 2021-2024 роки затвердженої рішенням селищної ради від 04 березня 2021 року №229-VIII
3) Про внесення змін до бюджету Дворічанської селищної територіальної громади на 2021 рік, затвердженого рішенням селищної ради від 19 січня 2021 року № 25-VІІI (з змінами)
4) Про внесення змін до рішення Дворічанської селищної ради від 08 грудня 2020 № 10-VIII «Про затвердження Плану діяльності селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів у 2021 році»
5) Про розроблення проектно-кошторисної документації
6) Про прийняття майна у комунальну власність Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області
7) Земельні питання
8) Різне
Організатор:Галина Турбаба Час проведення:29.10.2021 10:00 Місце проведення:велика зала адмінбудинку (смт Дворічна, вул.Слобожанська, буд.8)

Докладніше
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

ОСІНЬ ЖИТТЯ – ПОРА ЗОЛОТА
ОСІНЬ ЖИТТЯ – ПОРА ЗОЛОТА

ОСІНЬ ЖИТТЯ – ПОРА ЗОЛОТА

Люди поважного віку, схиляюсь в пошані до вас, За досвід, прожитії роки, які не спіткали ще нас. Люди поважного віку - мудрості стигла пора, Красивих спогадів без ліку, багаті добром ваші серця.

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. Нам не подобаються слова "похилого віку" мабуть краще і правильніше в даному контексті звучали б слова "мудрого віку", адже кожна людина проживши багато років обов'язково набирається життєвої мудрості. З бабусиних казок, з розповідей діда народжується наша перша любов до рідної землі. Тому ваша народна мудрість і невичерпний житейський досвід – є неоціненним скарбом нашого життя.Такими словами розпочалася година спілкування, яку підготували провідний бібліотекар  Богданівської філії КЗ «Дворічанська Публічна бібліотека» і  її колеги з  Богданівського Будинку культури філіалу ЦБК. Свято пройшло в теплій родинній атмосфері, пісні, гуморески, музика повернули учасників заходу у молоді  роки, вони з радістю ділилися своїми спогадами. На заході була присутня староста громади Мацюк В.М.

 

Альбом: ОСІНЬ ЖИТТЯ – ПОРА ЗОЛОТА
Альбом: ОСІНЬ ЖИТТЯ – ПОРА ЗОЛОТА
Альбом: ОСІНЬ ЖИТТЯ – ПОРА ЗОЛОТА
Альбом: ОСІНЬ ЖИТТЯ – ПОРА ЗОЛОТА
Альбом: ОСІНЬ ЖИТТЯ – ПОРА ЗОЛОТА
Переглядів: 54
Дата публікації: 13:36 06.10.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>