Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Внесення змін до реєстру платників єдиного податку у разі зміни податкової адреси суб’єкта господарювання
Внесення змін до реєстру платників єдиного податку у разі зміни податкової адреси суб’єкта господарювання

Внесення змін до реєстру платників єдиного податку у разі зміни податкової адреси суб’єкта господарювання

Куп’янська державна податкова інспекція нагадує, що

відповідно до п.298.5 ст.298 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники єдиного податку першої і другої групи при зміні податкової адреси не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулися такі зміни повинні подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування з позначкою «Внесення змін».

Згідно з абзацом першим п. 298.6 ст. 298 ПКУ у разі зміни податкової адреси суб’єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку третьої групи не пізніше останнього дня кварталу, в якому відбулися такі зміни.

Одночасно звертаємо Вашу увагу, що подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування (зміна здійснення діяльності, податкової адреси) до контролюючого органу суб’єкт господарювання може в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації кваліфікованого електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Для подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування (далі - Заява) фізичною особою — підприємцем засобами електронного зв`язку необхідно в меню «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету обирати рік та місяць, в якому створюється Заява, та з переліку електронних форм обирати Заяву за формою F0102003. При цьому за замовчуванням встановлюється орган ДПС за місцем основної реєстрації.

У запропонованій формі Заяви необхідно заповнити відповідні поля електронного документу, підписати та надіслати, при цьому реєстраційні дані платника податків заповнюються автоматично.

 

 Куп`янська ДПІ ГУ ДПС у Харківській області

Переглядів: 16
Дата публікації: 10:20 17.11.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>