Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

До уваги власників бджолосімей!
До уваги власників бджолосімей!

До уваги власників бджолосімей!

Департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) інформує про наступне.

У поточному році по Харківській області суб’єктам господарювання усіх форм власності нараховано дотацій за наявні бджолосім’ї на суму 19,5 млн гривень. Через обмеженість фінансування фактично надійшло до Департаменту від Міністерства аграрної політики та продовольства України (наказ від 05.11.2021 № 336 «Про затвердження розподілу бюджетних коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» на 2021 рік, які спрямовуються для державної підтримки за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім'ї») 10,7 млн гривень, або 54,66% від нарахованої суми (тобто в межах обсягу відкритих бюджетних асигнувань).

Ураховуючи вищезазначене Департаментом здійснено розподіл коштів між усіма суб’єктами господарювання прямопропорційно нарахованим сумам дотації, тобто кожен одержувач отримає суму дотації, що дорівнює 54,66% від зазначеної у Відомостях органів місцевого самоврядування.

За додатковою інформацією звертатись до Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації за телефоном (057)705 21 76.

 

 

Переглядів: 29
Дата публікації: 14:36 24.11.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>