Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Отримали новий шкільний автобус
Отримали новий шкільний автобус

Отримали новий шкільний автобус

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко разом з народним депутатом України Євгеном Пивоваровим вручили сертифікати та ключі від нових шкільних автобусів. Відтепер школярі у 21 територіальній громаді діставатимуться до школи на новому транспорті.

«Це наша спільна робота – на придбання автобусів виділені кошти також із бюджетів громад. Наші народні депутати докладають максимальних зусиль, щоб державні субвенції розподілялися на потреби Харківської області. Маємо ефективну роботу тільки у тому разі, коли відводимо на другий план політичні моменти, а першочерговим завданням є вирішення нагальних питань розвитку регіону.

Дуже рада, що сьогодні 21 новий шкільний автобус поїде до громад. І вже сьогодні ми разом повинні спланувати нашу подальшу роботу, щоб місцеві бюджети та обласний бюджет на наступний рік були сформовані виключно в інтересах людей, щоб нам упродовж року вдалося реалізувати чимало важливих проєктів. Сьогоднішня подія - наша маленька спільна перемога», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Шкільні автобуси передані у Пісочинську, Новопокровську, Малинівську, Нововодолазьку, Первомайську, Валківську, Барвінківську, Дворічанську, Петропавлівську, Старовірівську, Лозівську, Липецьку, Вовчанську, Зміївську, Борівську, Оскільську, Богодухівську, Кегичівську, Краснокутську, Шевченківську, Кіндрашівську громади.

«Стратегія розвитку це передусім стратегія розвитку людського капіталу. Саме школа – перший заклад, який формує особистість. Держава розуміє, що потрібно вкладати у школу та освіту, щоб економіка була більш міцною та сильною. Це внесок у перспективу. Сьогодні будуються дороги, садочки, школи. Держава ефективно намагається сприяти цим процесам. Дякую головам територіальних громад за участь у реалізації цієї ініціативи у сфері освіти. Ми будемо і далі працювати, щоб наші діти отримували кращі умови, навчалися у комфортних школах, адже це є основою розвитку України», - зазначив Євген Пивоваров.

У минулому, 2020 році, за кошти державної субвенції у співфінансуванні з місцевими бюджетами на Харківщині було закуплено 20 шкільних автобусів.

Альбом: Отримали новий шкільний автобус
Альбом: Отримали новий шкільний автобус
Переглядів: 113
Дата публікації: 11:56 27.11.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>