Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Другий відділ Куп’янського РТЦК та СП (смт Дворічна) інформує
Другий відділ Куп’янського РТЦК та СП (смт Дворічна) інформує

Другий відділ Куп’янського РТЦК та СП (смт Дворічна) інформує

Відповідно до пункту 15 «Положення про військово-транспортний обов’язок», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2000 року №1921 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 405)

Керівники підприємств, установ та організацій подають військовим комісаріатам ( РТЦК та СП ) щороку до 20 червня та 20 грудня інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях на таких транспортних засобах і техніці, за формою згідно з додатком 1.

Інформацію  надавати на адресу другого відділу Куп’янського РТЦК та СП (смт Дворічна, вул. 35 Гвардійської дивізії 35, буд. 9).

Особи, винні у невиконанні або несвоєчасному виконанні вимог, передбачених «Положенням про військово-транспортний обов’язок», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2000 року №1921 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 405) несуть відповідальність за порушення вимог законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

Переглядів: 130
Дата публікації: 11:05 01.12.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>