Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Контроль за дотриманням карантинних заходів.
Контроль за дотриманням карантинних заходів.

Контроль за дотриманням карантинних заходів.

Ситуація щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 в Харківській області залишається напружена. На території Харківської області та м. Харків представниками Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та Головного управління Національної поліції України в Харківській області проводиться робота по контролю за дотриманням протиепідемічних заходів.

За 15 днів грудня було здійснено 54 суб'єктів господарювання із них  мобільними групами з НП перевірено 32  об'єкти  та 22 моніторингові перевірки на території Дворічанської селищної ради.

Основні порушення:

  • не проводиться перед початком зміни температурний скринінг усім працівникам закладу ;
  • не проводиться вологе прибирання виробничих приміщень та поверхонь, місць контакту рук працівників і відвідувачів (ручки дверей , столи тощо з використанням миючих та дезінфікуючих ( в кінці зміни) засобів не рідше ніж кожні 2 години, перед відкриттям та після закінчення робочого дня/зміни.

 

За результатами проведених заходів на суб'єкти  господарювання, які не дотримувались карантинних заходів, складено 1 протоколи про порушення санітарних норм та в подальшому  після розгляду справи було накладено штраф.

З метою недопущення погіршення санітарно – епідемічної ситуації із захворюваності на корона вірусну хворобу серед населення, з суб’єктами господарювання проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота (бесіди) щодо здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів та дотримання маскового режиму на період карантину, які тривають по теперішній час!

 

Управління Куп’янського району

Головного управління Держпродспоживслужби

в Харківській області.

Переглядів: 78
Дата публікації: 14:45 23.12.2021
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>