Селищний голова

Турбаба Галина Григорівна

Порядок управління комунальним майном
Про благоустрій території населених пунктів Дворічанської селищної ради
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

 

Куп’янська окружна прокуратура інформує про порядок та розгляд звернень
Куп’янська окружна прокуратура інформує про порядок та розгляд звернень

Куп’янська окружна прокуратура інформує про порядок та розгляд звернень

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВІДОМА ГРОМАДЯН ЩОДО ПОРЯДКУ ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ

Громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Особи, які не є громадянами України і законно знаходяться на її території, мають таке ж право на подання звернення, як і громадяни України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами.

Згідно з вимогами ст.16 Закону України «Про звернення громадян» скарга на дії чи рішення органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, об’єднання громадян, засобів масової інформації, посадової особи подається у порядку підлеглості вищому органу або посадовій особі, що не позбавляє громадянина права звернутися до суду відповідно до чинного законодавства, а в разі відсутності такого органу або незгоди громадянина з прийнятим за скаргою рішенням – безпосередньо до суду.

Звертаючись з письмовою заявою до органів прокуратури, необхідно дотримуватись вимог ст.5 Закону України «Про звернення громадян». Зокрема, у зверненні обов’язково повинно бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання заявника, суть порушеного питання, зауваження, пропозиції чи скарги, дата та підпис.

Звернення може бути усним чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.

Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). 

Електронні звернення до Куп’янської окружної прокуратури приймаються на адресу електронної пошти: zvern-kupianska-okruzhna@khar.gp.gov.ua.

Усне звернення, окрім подачі на особистому прийомі, може бути подане на телефон «гарячої лінії» Куп’янської окружної прокуратури за                       тел. (0-242) 2-24-17.

У Куп’янській окружній прокуратурі та її відділах прийом громадян здійснюється працівниками прокуратури та керівництвом за попередньою перевіркою документів, що засвідчують особу, яка звернулась на прийом, щоденно з 08.00 до 12.00 та з 12.45 до 17.00 (у п’ятницю - до 15.45).

На час дії карантину у Куп’янській окружній прокуратурі та її відділах проведення особистого прийому заявників, запитувачів інформації, депутатів усіх рівнів призупинено.

Перший заступник, заступники керівника обласної прокуратури здійснюють особистий прийом громадян згідно з графіком, затвердженим керівником обласної прокуратури. Вказані посадові особи здійснюють особистий прийом громадян у разі незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими керівником самостійного структурного підрозділу обласної прокуратури, керівником місцевої прокуратури.

Прийом громадян керівником обласної прокуратури здійснюється   за  зверненнями, у  задоволенні яких відмовлено його заступниками, або у разі оскарження їх дій чи рішень.

Розгляд заяв та особистий прийом громадян з питань кримінального провадження здійснюється з урахуванням вимог Кримінального процесуального кодексу України.

З метою забезпечення прав громадян відповідно до вимог законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації»  звернутися до прокуратури можна:

- поштою на адресу: 62702, смт.Дворічна, вул.Зоряна, 2а, Куп'янський район, Харківська область; 

- на адресу електронної пошти та із запитом на публічну інформацію: zvern-kupianska-okruzhna@khar.gp.gov.ua.;

- на телефон  «гарячої лінії»: (0-242) 2-24-17, (057-45) 7-60-50;

- через скриньку, що розташована на 1 поверсі у будівлі Куп’янської окружної прокуратури та на 2 поверсі Дворічанського відділу Куп’янської окружної прокуратури;

         Графік прийому чергового прокурора разом із зразками заяв та іншими матеріалами, що необхідні для підготовки звернення, заяви, запиту знаходиться на 1 поверсі будівлі Дворічанського відділу Куп’янської окружної прокуратури.

 

 

Керівник

Куп’янської окружної прокуратури

Харківської області      Едуард МИРГОРОДСЬКИЙ               

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 75
Дата публікації: 14:25 21.01.2022
Дворічанська селищна рада Харківської області >>>